Koupelnové předložky

4 položek celkem

Koupelnové rohože - už žádná studená podlaha v koupelně

K čemu se používá koupelnová podložka?

Koupelna je jednou z nejdůležitějších místností v každé domácnosti a každý den v ní trávíme poměrně hodně času. Koupelny mohou být funkční i elegantní a koupelnová předložka je jedním z doplňků, které mohou tomuto prostoru dodat stylový komfort.

Koupelnové předložky jsou základem koupelny, který může do vašeho prostoru vnést eleganci i funkčnost. Jsou nezbytnou součástí každé koupelny, protože poskytují měkkou a savou platformu, na kterou můžete šlapat při vycházení z vany nebo sprchy, a proto jsme pro vás na Kulina pečlivě vybrali ty nejlepší koupelnové předložky od renomovaných značek, jako jsou např Blomus.

Jaký je rozdíl mezi koupelnovými rohožemi a koberci?

Koupelnové předložky a koberečky lze v koupelně použít pro zvýšení pohodlí a estetického vzhledu, ale existují mezi nimi některé důležité rozdíly, které spočívají v jejich zamýšlené funkci.

Koupelnové rohože jsou určeny pro použití v koupelně a mají za úkol absorbovat vodu a zabránit uklouznutí a pádu při vycházení z vany nebo sprchy, zatímco koberce lze použít na několika místech v domě a zútulnit tak interiér.

Koberce nejsou na rozdíl od koupelnových předložek obvykle určeny k absorpci vody a mohou postrádat protiskluzový podklad. Proto nejsou bezpečné pro použití v koupelnách, kde je bezpečnost na prvním místě.

Jak se mám starat o svou koupelnovou rohož a jak ji udržovat?

Správná péče a údržba koupelnové předložky je nutná, aby zůstala čistá, hygienická a v dobrém stavu a mohla vypadat a vonět svěže. Zde je několik tipů na čištění koupelnové rohože:

  • Často ji myjte: V závislosti na tom, jak často podložku používáte, byste ji měli prát každý týden nebo dva. Konkrétní pokyny k praní najdete také na štítku s údaji o údržbě.
  • Pověste ji, aby uschla: Abyste zabránili vzniku plísní a hniloby, pověste podložku po každém použití do sucha. K tomu můžete použít věšák na ručníky .
  • Přebytečnou vodu vytřepejte: Aby se v podložce nehromadila přebytečná vlhkost, po každém použití ji důkladně protřepejte.
  • Vyhněte se bělidlům a změkčovadlům: Bělidla a změkčovadla mohou poškodit vlákna vaší koupelnové předložky, a proto byste se jim měli vyhnout.

Dodržováním těchto jednoduchých pokynů k péči a údržbě můžete udržovat svou koupelnovou rohož čistou, hygienickou a v dobrém stavu po mnoho let.

Pro ještě větší pohodlí a útulnost vašeho interiéru nezapomeňte vybrat ty nejlepší věšáky na ručníky, abyste měli ručníky uspořádané a po použití je nechali řádně uschnout.