Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
1629 hodnocení
5
1483x
4
62x
3
19x
2
10x
1
55x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
PM
Petra Marková
Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2021
Běžně
A
Andrea
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2021
Super obchod, rychle dodání????
J
Jiřina
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
23.4.2021
super
P
Petr
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
22.4.2021
Rychlost
O
Oldřiška
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2021
Nakupovala jsem poprvé, velice překvapivě rychlé dodání, krásný hrnec jsem koupila jako dárek.
Já jsem tento ne hrnec ale pekáč dostala také jako dárek již před cca 7 lety a jsem naprosto spokojená, super.
Z
Zbyněk
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2021
Skvělé příbory od WMF a krásné skleničky Eva Solo. Rychlé dodání. Spokojenost.
V
Vyacheslav
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.4.2021
Maximálně spokojenost
hezka web stranka, prehledny zpusob nakupovani, rychle dodani, dobre hodnotim spolupraci se Zasilkovnou, protoze ma mnoho dostupnych odberovych mist
E
Elena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
Kvalitní zboží, rychlé dodání. Doporučuji!
Jsem spokojena.
LH
Leona Hartlová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
19.4.2021
Bleskové dodání!
+ Rychlost
+ Mají široký sortiment kvalitního nádobí a kuchyňských spotřebičů.
+ Čas od času i nějakou slevu na nákup nebo některé zboží.
- Nejsou úplně nejrychlejší, ve srovnání s jinými e-shopy, ale není to zase až tak špatné.
+ rychlost dodání
+ sortiment
+ slevové akce
nakupuji opakovaně a vždy spokojenost, včetně informace ze zákaznické linky, jediné zklamání je, že se jedná o opakovaný nákup (byl jsem registrován), ale účet mi z nějaké důvodu byl smazán. Ač mi stále na něj chodí reklamní emaily.
+ skvelé nádobí, rychlé dodání
LB
Lada Brodská
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
18.4.2021
Maximální spokojenost. Rychle dodání, křehké zboží výborně zabalené.
- Nechápu co se v Kulině změnilo a ne k lepšímu
Kulina u mne platila za prvotřídní e-shop. Vždy, když jsem si objednal pánve nebo jiné nádobí, nikdy žádný problém, a to byly objednávky mezi 3-5 tisíci. Nyní objednávka za 20 tisíc, na kterou jsem se opravdu těšil. Aby ne, dárek k narozkám. Už, když mi kurýr předával zásilku ujelo mi...no to asi nebude moje, nebo si dělakí pr...bylo. Nože v tak vysoké cenové relaci naházené na sobě v jedné pomačkané úzké krabičce, ničím nezajištěné se třískali o sebe navzájem a brousek jim k tomu pomáhal. Jasně igelitové sáčky to fskt vytrhnou. Opravdu jsem po rozbalení nechápal co to má znamenat. Ano, nože obstály první zkoušku, možná to bylo i schválně, abych viděl co všechno vydrží. Možná dám vědět Wusthofu, že Kulina je super tester kvality. Tahle změna přístupu je vážně zklamání!
L
Laďka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2021
Spokojenost
RV
Radka Valová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.4.2021
naprosto super
MM
Marie Molková
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
16.4.2021
Termohrnek je krásný, praktický, skvělý a nejlepší. Obchod chválím za rychlou komunikaci. Dodání bez problémů. Tleskám.