Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
1629 hodnocení
5
1483x
4
62x
3
19x
2
10x
1
55x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
M
MIlan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2021
Vše OK, navíc doprava zdarma.
D
Daniel
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2021
rychle vyřízení objednávky a vše OK
H
Helena
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
21.7.2021
Doručeno obratem.
+ rychlost
+ prodejna v Praze, kde se dá zboží prohlédnout a vyzvednout objednávku a neriskovat, v jakém stavu to dojde poštou
- vyšší ceny
Obchod s kvalitním zbožím a prodejnou v pražské tržnici, kde se dá pohodlně zaparkovat. Ochotná paní prodavačka. Akorát že pánve De Buyer, kterou jsem kupovala jako dárek, měli na prodejně všechny vybalené z originálního obalu (hnědého papíru), v němž jsou od výrobce dodávány. Přičemž ten papír je na tom také hodně zajímavý a bez něj to předávat jako dárek není ono. Takže jsem musela objednat přes e-shop a jet do Prahy ještě jednou. Pánev byla na prodejně připravena k vyzvednutí za dva dny. Přidávají k ní papírek s návodem na používání, což je sice super, ale ještě lepší by bylo, kdyby byl tisk kvalitnější. Ale celkově spokojenost.
PN
Petra Neureiterová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.7.2021
Na Kulinu nedám dopustit, skvělé zboží, profík na svém místě , děkuji PN
PP
Petr Pěč
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.7.2021
Rychlost, profesionalita
O
Olga
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
17.7.2021
Zboží doručeno obratem , spokojenost,
+ Kvalitní sortiment
+ Velmi rychlé vyřízení objednávky vč.dopravy - super!
+ S obchodem jsem velmi spokojen
Rozhodně nákup zde doporučuji.
Rychlé dodání zboží
+ Velmi rychlé vyřízení
+ Možnost osobního odběru
+ Profesionální obsluha na prodejně
Mísa Nordic kitchen černá 3,2 l Eva Solo přišla naprasklá a nepoužitelná k užívání (velice brzy by pravděpodobně prasla). Vzhledem k tomu, že byla zabalena v papíře, tak člověk, který to balil, si toho musel všiímnout (a stejně to odeslal).
Dobrý den,
mrzí nás, že mísa dorazila poškozená. Z našeho skladu odešla v pořádku, pravděpodobně došlo k jejímu poškození během přepravy. Během dnešního dne se s Vámi spojíme telefonicky a zašleme vám nový, náhradní kus.
S pozdravem a přáním hezkého dne,
Lukáš z Kuliny
LH
Lenka Hladká
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.7.2021
Ano, velice.
JZ
Jana Zbořilová
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.7.2021
Designové produkty za příznivé ceny.
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
12.7.2021
Luxusní nabídka.
M
Marky
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.7.2021
Rychlost vyřízení, produkt ok
P
Pall
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
10.7.2021
Zajímavá a kvalitní nabídka
+ Velká ochota a pružnost
Velmi ráda v Kulině nakupuji.