Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
1629 hodnocení
5
1483x
4
62x
3
19x
2
10x
1
55x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
V obchodě Kulina jsem nakupovala poprvé a jsem spokojená.
+ Výborná cena.
+ Rýchle doručenie.
+ Pěkné designové zboží
+ Výhodná cenová nabídka
+ Výběr, dobré ceny, rychlost
Bez problémů
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojený.
Centrum zákaznické péče
Kulina
Vše Ok
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojený. Budeme se na Vás těšit i příště!
Centrum zákaznické péče
Kulina
+ objednala jsem keramiku - přišla perfektně zabalená a vše bylo v krátké době a bez problémů
Dobrý den,
Radost číst takovou recenzi! Mockrát Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená.
Centrum zákaznické péče
Kulina
vse ok
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Budeme se na Vás těšit i příště!
Centrum zákaznické péče
Kulina
+ Úžasné věci
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Doufám, že si u nás vyberete i příště něco krásného.
Centrum zákaznické péče
Kulina
Rychlost,spolehlivost
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojená. Budeme se na Vás těšit i příště!
Centrum zákaznické péče
Kulina
+ Rychle jednani.
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče
Kulina
SP
Stanislav Pešek
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
30.11.2021
Vše v naprostém pořádku, kvalitní a rychlé dodání.
+ Rychlost vyřízení objednávky
Nic mě nenapadá
+ Rychlost
Velmi spokojena
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojená. Budeme se na Vás těšit i příště!
Centrum zákaznické péče
Kulina
+ Již nekolikata objednávka a opět bez chyby
Dobrý den,
děkujeme za hodnocení, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Budeme se na Vás těšit i příště!
Centrum zákaznické péče
Kulina
Vše v pořádku.
+ Rychlost
+ Přehlednost
+ Výběr
- Nic
Vždy tu ráda nakupuji.
+ rychlost dodání
V
Veronika
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2021
Objednávka vyřízena rychle a vše bez problémů
JŠ
Jan Šklíba
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
29.11.2021
supr rychlost i v předvánoční špičce
+ Velká ochota při změně objednávky
Vyšší cena zboží