WÜSTHOF

Designové prkénko 50 x 35 cm

termo buk

  • 2 599 Kč
  • skladem 2 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Designové prkénko na krájení německé značky WÜSTHOF je vyrobeno z bukového dřeva upraveného speciální metodou, která dřevu zajišťuje vyšší odolnost a dlouhou životnost. Termicky zpracované dřevo odpuzuje vodu. Časem se tedy nedeformuje, nebobtná a není třeba ani speciální povrchové úpravy.

Designové prkénko na krájení WÜSTHOF

  • Elegantní a moderní design
  • Vyrobeno z odolného termo bukového dřeva
  • Chrání pracovní desku i ostří nožů před poničením
  • Opatřeno logem značky

Výroba termo dřeva

Vybrané druhy dřeva lze upravovat velmi jednoduchou metodou, která využívá přírodních principů. V tomto případě jde o bukové dřevo, jež bylo tepelně zpracováno při 180 až 220 °C. Díky tomu získalo nádherný tmavě hnědý odstín, jeho struktura se stala pevnější a trvanlivější. Termizované dřevo nemění tvar ani velikost. Jako neopomenutelný bonus pak odpuzuje vodu a je odolné vůči napadení houbami. Je impregnováno přírodní metodou, bez použití ochranné vrstvy. Ideální pro práci v kuchyni.

KÓD VÝROBCE: 7296

O značce WÜSTHOF

WÜSTHOF

Domovem německé rodinné společnosti Wüsthof je Solingen, město s mnohaletou nožířskou tradicí. Značka zde vyrábí od roku 1814 pomocníky pro krájení té nejvyšší kvality. V jejím širokém sortimentu naleznete nože pro každý kulinářský úkon a také další vybavení do kuchyně.

Kód: WU7296
Značka: WÜSTHOF
Designér: Neonbraun / Henning Gaulke
Barva / rozměry: v 3 cm, d 50 cm, š 35 cm
Materiál: nerezová ocel
termicky upravené bukové dřevo