Produkt se už neprodává

Cukřenka 0,2 l cylinda-line

minimalistická klasika, ikona Stelton

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Cukřenka cylinda-line dánské společnost Stelton byla vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Její víčko je opatřeno praktickým výřezem pro uložení lžičky. Lze používat i pro menší občerstvení.

Cukřenka cylinda-line:

  • Vyrobeno z nerezové oceli
  • Rozměry: objem 0,2 l, výška 5,5 cm, šířka 7,5 cm
  • Vhodné do myčky na nádobí

Ikonická kolekce cylinda-line, kterou pro značku Stelton navrhl již v roce 1967 sám Arne Jacobsen, je jednou ze stálic minimalistického umění. Stala se designovou klasikou, jež je vystavována ve sbírkách prestižních muzeí. Její uměleckou úroveň ocenili také udělením International Design Awards American Institute of Interior. Úžasně moderní a nadčasová i dnes.

Čistá skandinávská filozofie designu značky Stelton už více než 50 let určuje trendy interiérového designu. Minimalistické a inovativní výrobky, které se vyhýbají okázalostem, sklízí úspěch u zákazníků po celém světě. Zakladatelé dánské značky Niels Stellan H⌀m a Carton Madelaire se nesmazatelně zapsali do dějin produktového designu – jednoduchý, ale trendově pojímaný stylrespektuje severské tradice a přináší do domovů luxusní doplňky ikonických designérů.

KÓD: SN063

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu