Stelton

Cukřenka 0,2 l cylinda-line

minimalistická klasika, ikona Stelton

  • 1 539 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: SN063
Značka: Stelton
Designér: Arne Jacobsen
Barva / rozměry: V 0,2 l, v 5,5 cm, š 7,5 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel
vhodné do myčky

Popis produktu

Cukřenka cylinda-line dánské společnost Stelton byla vyrobena z kvalitní nerezové oceli. Její víčko je opatřeno praktickým výřezem pro uložení lžičky. Lze používat i pro menší občerstvení.

Cukřenka cylinda-line:

  • Vyrobeno z nerezové oceli
  • Rozměry: objem 0,2 l, výška 5,5 cm, šířka 7,5 cm
  • Vhodné do myčky na nádobí

Ikonická kolekce cylinda-line, kterou pro značku Stelton navrhl již v roce 1967 sám Arne Jacobsen, je jednou ze stálic minimalistického umění. Stala se designovou klasikou, jež je vystavována ve sbírkách prestižních muzeí. Její uměleckou úroveň ocenili také udělením International Design Awards American Institute of Interior. Úžasně moderní a nadčasová i dnes.

Čistá skandinávská filozofie designu značky Stelton už více než 50 let určuje trendy interiérového designu. Minimalistické a inovativní výrobky, které se vyhýbají okázalostem, sklízí úspěch u zákazníků po celém světě. Zakladatelé dánské značky Niels Stellan H⌀m a Carton Madelaire se nesmazatelně zapsali do dějin produktového designu – jednoduchý, ale trendově pojímaný stylrespektuje severské tradice a přináší do domovů luxusní doplňky ikonických designérů.

KÓD VÝROBCE: 06-3

O značce Stelton

Stelton

Produkty kultovní dánské značky Stelton pojí vysoká kvalita výroby, nadčasovost, jednoduchost a důraz na funkci i inovace. Mezinárodních úspěchů společnost dosahovala už v době svého vzniku v roce 1960 a v současné době se její designové doplňky a nádobí prodávají ve více než 50 zemích světa.