WMF

Bylinková zahrádka - 3 samozavlažovací květináče Gourmet

  • 1 484 Kč
  • skladem 6 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Bylinková zahrádka WMF obsahuje:

  • 3x samozavlažovací květináč s knotem
  • 1x miska na vodu s víkem

Čerstvé bylinky patří neodmyslitelně k moderní kuchyni. Rozmazlujte je důmyslným zavlažovacím systémem od WMF!

Set na bylinkovou zahrádku obsahuje nerezové květináčky, které jsou vybavené speciálním knotem. Ty se usadí do plastové nádržky na vodu, která je zakrytá odnímatelným víkem. Díky této automatické zálivce si můžete dopřávat čerstvé bylinky bez nutnosti neustálé kontroly vlhkosti zeminy v květináčích. WMF přebírá péči o bylinky za vás!

Gourmet je názvem série užitečných pomocníků do kuchyně německé společnosti WMF. Obsahuje rozličné pomocníky při vaření nepostradatelné: škrabky, kráječe, sítka či cedníky. Nesmí chybět palička na maso, louskáček na ořechy nebo kvalitní hmoždíř.

Malí pomocníci převážně z odolné nerezové oceli, jež odvedou velký kus práce a ušetří čas. Díky použití kvalitních materiálů a moderních technologií při jejich výrobě vám navíc vydrží sloužit dlouhá léta.

KÓD VÝROBCE: 06.4130.6040

O značce WMF

WMF

Německá preciznost ve spojení s nejmodernějšími technologiemi, to je WMF, značka s dlouholetou tradicí. Od roku 1853 vyrábí vysoce kvalitní a vzhledově propracované vybavení do kuchyně i domácnosti s dlouhou životností.

Kód: WM0641306040
Značka: WMF
Designér: Jan Christian Delfs
Barva / rozměry: Ø květináče 10,8 cm, celková d 36 cm, š 12,5 cm, v 12,5 cm
Materiál: leštěné
nerezová ocel Cromargan®
plast