Univerzální pánve De Buyer

52 položek celkem
Univerzální pánev Carbone Plus de Buyer 28 cm
1 639 Kč –26 %
1 198 Kč
DB511028
Hluboká ocelová pánev Mineral B Element O 28 cm de Buyer DB561428
Ocelová pánev na steaky Mineral B Element O 28 cm de Buyer DB561628
Hluboká ocelová pánev Mineral B Element O 32 cm de Buyer DB561432
Ocelová pánev na omelety Mineral B Element O 24 cm de Buyer DB561124
Hluboká ocelová pánev Mineral B Element O 24 cm de Buyer DB561424
Nepřilnavá pánev O 28 cm Affinity de Buyer
6 309 Kč –12 %
5 530 Kč
DB371828
Nahoru
Další produkty

✓ Široký výběr prémiových univerzálních pánví značky de Buyer
Ocelové pánve Mineral B se 100% přírodním povrchem
✓ Nerezové a měděné pánve, pánve z litého hliníku
✓ Francouzská značka de Buyer – gastronomické potřeby pro domácí i profesionální kuchyně

Prémiová francouzská značka de Buyer nabízí široký sortiment univerzálních pánví. V této kategorii dominují ocelové pánve Mineral B, které mají 100% přírodní nepřilnavý povrch na bázi včelího vosku. Dále zde najdete jak klasické kvalitní pánve z leštěné nerezové oceli, tak i mezi profesionály vyhlášené měděné pánve Inocuivre. Nesmíme zapomenout ani na nepřilnavé pánve z litého hliníku s odnímatelnou rukojetí.

Francouzská značka de Buyer vyrábí špičkové gastronomické potřeby. Při jejich navrhování a výrobě klade důraz nejen na tradici, ale také na inovace a moderní materiály. Výroba je z části prováděna ručně, a výrobky se vyvážejí do více než 95 zemí světa. V jejím sortimentu najdete široký výběr praktických a nadčasových produktů do kuchyně, a to jak domácí, tak profesionální.

Vítejte v naší exkluzivní kolekci univerzálních pánví od de Buyer - vaše brána k gastronomickému mistrovství! Tyto všestranné pánve, vytvořené s precizností a vášní, jsou nezbytným doplňkem každé kuchyně.

Univerzální pánve de Buyer jsou geniálně navrženy tak, aby splnily všechny vaše vaření potřeby. Od sautování a smažení po pečení a pečení na rožni - tyto pánve to dokážou všechno s nepřekonatelným výkonem. Jejich odolná konstrukce zajišťuje rovnoměrné rozložení tepla, eliminuje horká místa a přináší vynikající vaření výsledky pokaždé.

Vyrobeny z nejkvalitnějších materiálů, naše univerzální pánve de Buyer jsou postaveny tak, aby vydržely. Nelepivý povrch zaručuje snadné uvolnění jídla a snadné čištění, což z vašeho vaření dělá hračku. Ergonomické rukojeti poskytují pohodlný úchop, což vám dává plnou kontrolu nad vašimi kulinářskými kreacemi.

Ať už jste profesionální kuchař nebo domácí kuchař, univerzální pánve de Buyer zvýší vaše vařečské dovednosti na novou úroveň. Jejich všestrannost, spolehlivost a vynikající výkon je dělají oblíbenou volbou pro vařečské nadšence po celém světě.

Osvoboďte své kulinářské umění a zažijte umění vaření s univerzálními pánvemi od de Buyer. Objevte naši kolekci nyní a posuňte svá kuchařská dobrodružství na zcela novou úroveň. Přijměte radost z vaření s těmito vynikajícími pánvemi - vaše receptura pro úspěch!