Ručníky na ruce

7 položek celkem
Ručník PROMENADE Hübsch 50 x 100 cm modrý
666 Kč
HU61208
180098 rucnik caro blomus cerny50x100 cm
727 Kč
BM66308
180095 rucnik caro blomus bily 50x100 cm
727 Kč
BM66305
Ručník PROMENADE Hübsch 50 x 100 cm zelený
693 Kč
HU61410

Ručníky na ruce - dodají vaší koupelně nádech luxusu

Co jsou to ručníky?

Ručníky na ruce jsou malou, ale nezbytnou součástí koupelny nebo kuchyně. Tyto ručníky se dodávají v různých velikostech a provedeních a jsou určeny k osušení rukou po jejich umytí. ručník na ruce má zásadní význam pro udržení čistých a suchých rukou i pro omezení přenosu nemocí a choroboplodných zárodků. Na Kulina jsme pečlivě vybrali ty nejlepší ručníky od renomovaných výrobců, jako jsou např Blomus a Hübsch.

Jak se starat o ručníky na ruce?

Ať už máte rodinu, nebo žijete sami, je velmi důležité pečovat o ručníky. Zatímco ručníky máte ve zvyku prát jednou za týden nebo dva, ručníky na ruce můžete zapomínat prát často, což může způsobit, že postupně ztratí svou nadýchanou měkkost a svěžest.

Abyste se vyhnuli nežádoucímu zápachu nebo usazování bakterií na ručnících, doporučujeme je prát často, nejlépe jednou týdně nebo častěji. Záleží na počtu členů rodiny. Mějte na paměti, že při praní byste měli používat pouze jemné prací prostředky, protože použití silnějších chemikálií, jako jsou bělidla nebo změkčovadla, může způsobit snížení savosti vláken.

Jaký je nejlepší materiál pro ručník na ruce?

Při určování kvalitních ručníků je třeba vzít v úvahu několik faktorů, včetně velikosti, barvy a především materiálu a hustoty vláken. Ačkoli se k výrobě ručníků na ruce používají různé materiály, za nejkvalitnější se obvykle považuje bavlna díky své měkkosti, savosti a trvanlivosti.

Bavlna je přirozeně pružná tkanina, která je příjemná a pohodlná na kůži, a proto je ideální pro použití jako ručník na ruce. Jsou také odolné vůči opakovanému praní a sušení, aniž by ztratily svou kvalitu. Bavlněné ručníky na ruce jsou také poměrně savé, takže vlhkost z vašich rukou mohou rychle absorbovat. Díky tomu je ideální pro použití jako ručník na ruce , protože účinně osušuje ruce a zabraňuje šíření bakterií.

Další koupelnové prádlo najdete v naší kolekci osušek a rohoží.