Ruční spiralizér s nádobou a výměnnými břity Spiro™ Joseph Joseph

Kód: JS20105
Značka: Joseph Joseph
709 Kč
Skladem (4 ks)

Výzva pro designéry Joseph Joseph: snadná příprava spirál ze zeleniny

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: snadná příprava spirál ze zeleniny

Řešení: ruční spiralizér Spiro

Zeleninové špagety mají zelenou! Většina spiralizérů jsou jedním z mnoha pomocníků, kteří zabírají místo v kuchyni. Designérům Joseph Joseph se podařilo navrhnout spiralizér, který se vejde i mezi hrnečky na čaj. Je nejen kompaktní, ale i hravý, funguje jako ořezávátko. Na sběrnou nádobku nasadíte víčko s čepelí a přítlačným víčkem otáčíte zeleninu, která je "spiralizována" na jemné či hrubší dlouhé nudličky. Kromě 2 typů ostří na spirály naleznete v balení i strouhací víčko. Po skončení práce můžete celý spiralizér umýt v myčce a víčka uložit do nádobky. Vyzkoušíte cuketové špagety, které po lehkém prohřátí a promíchání s omáčkou neodhalí ani vaše děti? Celá rodina tak může jíst mnohem více zeleniny, aniž by o tom věděla.

  • Spiralizér pro časté používání
  • Nádobka + 3 strouhací víčka + 1 přítlačné víčko
  • Nerezové ostří čepelí, silnější nudle, slabé nudle, strouhání
  • Vše uložitelné do nádobky pro cesty i nenáročné skladování
  • Vyrobeno z plastu bez BPA
  • Vhodné do myčky nádobí

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Spiralizéry
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.25 kg
Typ produktu: Kuchyňské náčiní
Margin: E
K překladu: CZ AUTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

✓ Výrobce prémiového kulinářského náčiní, doplňků pro stolování i do koupelny
✓ Výjimečně praktické a funkční produkty
Hravý barevný design
Komplexní a inteligentní řešení v oblasti úklidu

109143

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.

Pod značkou jsou podepsáni bratři Richard a Anthony Josephovi, kteří se rozhodli přenést své zkušenosti z oblasti produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu výrobky, z nichž každý je výsledkem precizního vývoje. Joseph Joseph produkty tak vždy zaujmou nejen svým hravým barevným designem, ale i vynikající praktičností, kterou si zamilujete od prvního použití. Jednou ze specialit značky jsou také chytré prémiové produkty pro segment úklidu. Díky tomu si můžete dopřát například komplexní inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která je dnes základem moderního stylu života.