Roztírače těsta na palačinky

2 položek celkem
Roztírač na palačinkové těsto Profi Plus WMF
448 Kč
WM1872426030
stáhnout (4).jfif TEFK2306014

Pomůcky na roztírání palačinek - zajistí rovnoměrné roztírání palačinek

Co je to roztírač na palačinky?

roztírač na palačinky je kulinářský nástroj, který se používá k rovnoměrnému roztírání palačinkového těsta po povrchu palačinek pánev na lívance. Roztírače na palačinky jsou nástroje ve tvaru písmene T s dlouhou rukojetí a úzkou trubkou na konci, která připomíná váleček.

Chcete-li použít roztírač na palačinky, nalijte nejprve malé množství palačinkového těsta na střed pánev na lívance nebo roštu. Poté těsto pomocí zaoblených hran roztírací misky rovnoměrně rozetřete krouživými pohyby od středu pánve až k jejím okrajům.

Smyslem je těsto rovnoměrně a tence rozetřít, aby se rychle uvařilo. roztírač na palačinky je užitečným nástrojem pro každého, kdo si doma rád připravuje palačinky, protože zajišťuje, že vaše palačinky budou dokonalé!

Jaká je nejlepší velikost roztírač na palačinky?

Roztírače na palačinky jsou k dispozici v různých velikostech a nejlepší velikost roztírač na palačinky závisí na velikosti palačinek, které chcete připravit, a na vašem nádobí.

Menší roztírač na palačinky je ideální, pokud si přejete připravit menší palačinky a pokud používáte malou pánev, zatímco větší roztírač bude vhodnější, pokud si přejete větší palačinky, používáte velkou pánev nebo elektrický palačinkovač.

Je nutné použít roztírač na palačinky ?

roztírač na palačinky je velmi užitečný kuchyňský nástroj, pokud připravujete pro svou rodinu velké množství palačinek nebo pokud používáte palačinkovač. Může být užitečná z mnoha důvodů, například:

  • Rovnoměrné rozložení: Těsto je rovnoměrně rozprostřeno po celé ploše pánve, čehož lze dosáhnout pomocí roztírač na palačinky.
  • Rychlost: Roztírání těsta pomocí roztírač na palačinky je rychlejší a jednodušší než pomocí lžíce nebo špachtle, což urychluje proces přípravy palačinek.
  • Důslednost: Pokud vytváříte velkou dávku palačinek, můžete pomocí roztírač na palačinky zaručit, že všechny palačinky budou mít stejnou velikost a tvar.

A pokud potřebujete obracečku na obracení palačinek, lívanců nebo jiných pokrmů (smažených nebo grilovaných), podívejte se na naše kuchyňské obracečky.