Kožené pouzdro na kuchařský nůž Forged Leather 22cm

Kód: FORGEDSDV620865
Značka: Forged
360 Kč
Skladem (17 ks)
Kožené pouzdro Leather na kuchařský nůž holandské značky Forged. Vysoce kvalitní hnědá kůže s černými akcenty, originální zpracování. Pro ochranu čepele a bezpečné uložení, přenášení i manipulaci. Stylový doplněk a funkční pomocník. Pouzdro je vhodné na nože z řad Intense, Brute, Olive a VG10.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pokud jste již vlastníkem, nebo teprve plánujete koupi špičkového kuchařského nože značky Forged, nezapomeňte na praktické kožené pouzdro z kolekce Leather.

Pouzdro je vyrobeno z hnědé kůže surového vzhledu s černými akcenty, a perfektně se hodí k designu a provedení nože. Tento stylový doplněk zajistí, že bude váš nůž bezpečně uložen a jeho čepel bude maximálně chráněna. V kolekci Leather najdete pouzdra na nože z řad Intense, Brute, Olive a VG10.

Holandská značka Forged se vyznačuje speciálními nápaditými noži, které jsou ručně vyráběny z japonské oceli a dřeva. Jedná se o unikátní a vysoce kvalitní produkty, a to nejen materiály, ale také zpracováním. Nože i další náčiní jsou navíc balené do krásných dárkových krabiček z páleného dřeva.

Hlavní výhody:

  • Pouzdro na kuchařský nůž značky Forged
  • Kolekce Leather
  • Hnědá kůže surového vzhledu
  • S černými akcenty
  • Stylový doplněk
  • Optimální ochrana čepele
  • Bezpečné uložení nože
  • V kolekci Leather pouzdra pro nože z řad Intense, Brute, Olive a VG10
  • Vysoce kvalitní zpracování
  • Maximální funkčnost

Doplňkové parametry

Kategorie: Pouzdra na nože
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: Kůže
Typ produktu: Ochrana nožů
Margin: C
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Ručně vyráběné originální nože z japonské oceli
✓ Výjimečné zpracování, různé materiály rukojetí
✓ Baleny v luxusních dřevěných krabičkách
✓ Kuchařské a univerzální nože, japonské, Santoku a další

138465

Holandská značka Forged je vyhlášená svými jedinečnými a nápaditými noži, které vyrábí ručně z vysoce kvalitní japonské oceli.

V nabídce této značky najdete několik kolekcí, které se odlišují jiným zpracováním čepele či rukojeti, například rukojeť z olivového dřeva nebo neleštěná v řemeslném provedení. Nože jsou ideální i jako krásný dárek – jsou totiž baleny v luxusních krabičkách z páleného dřeva, někdy je součástí i kvalitní kožené pouzdro. V sortimentu si vyberete kuchařský i univerzální nůž, japonské i Santoku nože a sekáčky, filetovací, na chléb, řeznické nože, a třeba i špízy.