Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
1629 hodnocení
5
1483x
4
62x
3
19x
2
10x
1
55x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
rychlost
+ kvalitní zboží
blesková reakce na moji objednávku
+ Přehledný e-shop, rád a často jsem v něm nakupoval
- Zboží uváděné jako skladem nepřišlo ani čtyři týdny po objednání
- Špatná komunikace, nesplněné sliby
Objednáváno 25.11. Většina zboží uváděna skladem, jedna věc měla stav "na cestě". Příklad komunikace: Pokud bychom zjistili, že se nějaký produkt nepodaří doručit včas do Vánoc, budeme Vás s předstihem informovat a domluvíme se na dalším postupu. Realita: Zboží posláno v pátek 21.12. večer, přijde až po vánocích. Důvod? Výmluva na "přeplněné kapacity dopravců". Opravdu velké zklamání.
+ Rychlost
+ Ochota
+ Přehledný web
+ Rychlá dodávka
Obchod mohu velmi doporučit.
Rychle dodani
+ příjemný personál i když je prodejna daleko od moho bydliště.Dobře značeno od tramvaje
+ Velmi ochotná obsluha
Zboží, které mělo být doručené max.do 14 dnů stále nedorazilo. Objednávka byla uskutečněna před měsícem, postrádám komunikaci obchodu.
Velmi pružné. Potěšitelné!
Bezproblémové
+ Obchod má krásné věci a rychle reaguje na objednávku. Na info jsou velice příjemné ženy. A to i v tom frmolu 4 dny před vánocemi byly velmi ochotné a pomohly mi vyřešit problém, který popisuji dále. Takže díky těmto ženám bude tento dárek pod stromečkem.
- Obchod má tu nevýhodu, že spolupracuje s PPL. Ti nejenže balík nedoručili na danou adresu, přestože jsem je týden naháněla, tak ještě balík vrátili do obchodu s tím, že adresát zásilku odmítl.
Naprostá spokojenost.
+ Velký výběr produktů
- Přesto že zboží bylo skladem při objednání ani po 10ti dnech nedorazilo
Objednala jsem zboží které bylo uvedeno skladem a s garancí doručení do Vánoc. Nyní ani po 10ti dnech sklenice nedorazily a po telefonickém dotazu jsem zjistila,že asi ani nikdy skladem nebyly. Děkuji za "skvělý" dárek.
+ rychlost dodávky
objednávka před deseti dny, zboží mělo být skladem, platba online. Potvrzení objednávky a poté po 10 dnech přišel dotaz na spokojenost, nicméně objednávka zatím nedorazila...
+ Spokojenost
Rychlé jednání, zvláště před vánoci.
Po týdnu čekání mi přišel mail, že zboží není na skladě s tím, že bude do deseti dnů. Po dalších dvou týdnech čekání už se neozval nikdo já stále marně čekám.
+ Zbozi dodali do 24h!