Vývrtka ANNA G. Alessi žlutá

Kód: ALAM01DY
Značka: Alessi
1 350 Kč
Skladem (1 ks)

Možná jste ji už někde viděli... ANNA G. je velmi známá, jedna z mnoha hvězd Alessi, které na vás mohly mrkat z výkladních skříní těch nejlepších designových obchodů na světě.

Jako vývrtka je ANNA G. také nejlepší kamarádkou při pátečních večerech, večeřích s přáteli, narozeninových oslavách a svatbách, je také vhodná jako jedinečný dárek, který otevírá všechny lahve vína stylově a elegantně.

Postavu a tvář ANNY G. navrhl Alessandro Mendini a její usměvavá tvář se stala inspirací pro návrháře a hlavním motivem pro celou kolekci barových, stolních a kuchyňských předmětů.

K dispozici je v mnoha barvách, například v této sluníčkově žluté. ANNA G. je vývrtka, která ozdobí vaši kuchyň nebo bar a zajistí, že vaše domácnost bude stylová i praktická.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní výhody:

  • stylový design do vaší kuchyně
  • skvělý nápad na dárek

Doplňující informace:

  • průměr: 7 cm
  • výška: 24,5 cm
  • materiál: termoplastická pryskyřice, chromovaný zamak
  • design: Alessandro Mendini

Doplňkové parametry

Kategorie: Vývrtky
Hmotnost: 0.6 kg
Barva: Žlutá
Materiál: Slitina
Rozměr: 24 cm
Typ produktu: Příslušenství bar
Série: Alessi ANNA G.
Margin: E
K překladu: EN AUTO-PRO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský mistr designu
✓ Spolupráce s předními světovými designéry
✓ Dekorační předměty, elektronika, potřeby do domácnosti
✓ Historie od r. 1921, estetika, funkčnost, vysoká kvalita

alessi

Italská rodinná firma Alessi představuje špičku užitného designu. Není výrobním průmyslem v tradičním slova smyslu, ale jakousi laboratoří průmyslového výzkumu užitého umění spoluprací s předními světovými designéry. Od svého vzniku v roce 1921 představuje neotřelé tvary a návrhy potřeb do domácnosti od světových designérů, např. Ettora Sottsasse, Philippa Starcka, Jaspera Morrisona, Rona Arada až po Alessandra Mendiniho či Zahu Hadid.

Dělat z obyčejného neobyčejné - hlavní motto Alessi. Vytváření každodenních předmětů, které jsou zajímavé a žádoucí, kde estetika, funkčnost a kvalita nacházejí svou rovnováhu v kulturní a emocionální dimenzi, která okouzlí a překvapí.

Od roku 1921, kdy byla firma založena, byla většina předmětů Alessi vytvořena zpracováním kovů za studena a dodnes je stále vyrábí v Itálii vysoce kvalifikovaní řemeslníci v továrně v Crusinallo, Omegna. V posledních desetiletích Alessi do svého katalogu zařadila i mnoho dalších materiálů, jako je dřevo, porcelán, sklo, plast atd. Na každý z nich jsou uplatňovány přísné kvalitativní standardy s neustálým zprostředkováním mezi technologickou náročností průmyslové výroby a důrazem na detaily typickými pro toto řemeslo.