Vánoční dekorace

80 položek celkem
ALAGJ01W 1
2 829 Kč
ALAGJ01W
ALAMGI10SET 1
3 539 Kč
ALAMGI10SET
Vánoční koule HAMMERSHOI 2021 Kähler bílá
579 Kč
KHL693247
ALAMGI10 1
2 199 Kč
ALAMGI10
ALAGJ0112
499 Kč
ALAGJ0112
ALGJ024 1 ALGJ024
ALGJ023 1 ALGJ023
ALMJ1613
1 140 Kč
ALMJ1613
ALGJ0213 1 ALGJ0213
ALMJ1614 1
1 169 Kč
ALMJ1614
ALGJ0210 1 ALGJ0210
ALAMJ137 1
535 Kč
ALAMJ137
ALGJ0212 1 ALGJ0212
Nahoru
Další produkty

Vánoční dekorace - proměňte svůj domov v zimní říši divů

Jaké typy vánočních dekorací jsou k dispozici na Kulina?

TermínVánoční dekoraceoznačuje různé ozdoby používané během svátků, konkrétně v období Vánoc. Na Kulina, nabízíme speciální předměty pro výzdobu celého domova a rozzáření očí vaší rodiny od renomovaných značek, jako jsou Alessi, Kähler, a Rosendahl.

Naše kolekce produktů vás může inspirovat, nabídnout vám zajímavé nápady na Vánoční dekorace a pomoci vám vytvořit vlastní osobitou zimní říši divů pro celou rodinu.

 • Ozdoby na vánoční stromeček - vánoční ozdoba je malá ozdoba, která se zavěšuje na vánoční stromeček jako dekorace. Vyrábějí se v široké škále tvarů, velikostí a barev a často se skládají ze skla nebo slitiny. Některé jsou konvenční, jako například zvonky, hvězdy a koule, jiné jsou jedinečnější a kreativnější.
 • Vánoční figurky - Vánoční figurky jsou drobné předměty, které zdobí domovy během svátků. Dodávají se v různých velikostech a podobách, například jako Santa Claus, backpiuper, anděl atd.
 • Svícny - prohlédněte si naši nabídku svícnů a vyberte si ty, které nejlépe doplní vaši vánoční výzdobu

Jak ozdobit vánoční stromek jako profesionál?

Vánoční stromek lze ozdobit mnoha způsoby. Někteří používají motiv a barevné schéma, aby vytvořili sofistikovaný, elegantní stromek, zatímco jiní používají jasné barvy a nesourodé ozdoby, aby vytvořili konvenčnější stromek.

Předtím, než začnete cokoli dělat, doporučujeme zapnout světla, abyste je mohli včas rozmístit a zajistit jejich správné rozložení. Neumisťujte světla do skupin, udržujte je v co nejrovnoměrnějších rozestupech a co nejvíce skryjte kabeláž.

Za druhé, nezapomeňte, že váš stromek nemusí vypadat určitým způsobem nebo být profesionálně ozdobený, aby byl veselý. Klíčem k úspěchu je najít styl, který se hodí k vám i k vašemu domu a který bude působit vánočním dojmem.

Jak si můžete vyzdobit svůj domov na Vánoce?

Vánoční výzdoba vašeho domova je nádherný způsob, jak se naladit na sváteční atmosféru a navodit hřejivou a slavnostní atmosféru. Zde je několik nápadů, které vám pomohou vyzdobit váš domov na Vánoce:

 • Vánoční stromek: Vánoční stromeček, který je ústředním prvkem vaší sváteční výzdoby, můžete ozdobit světýlky, ozdobami, girlandami a ozdobou na stromeček. Vyberte si barevné schéma, které doplňuje interiér vašeho domu.

 • Věnce: Věnce zavěste na vchodové dveře a do celého domu. Můžete použít tradiční stálezelené věnce nebo být kreativní s věnci z jiných materiálů, jako jsou ozdoby, šišky nebo dokonce sušené ovoce.

 • Girlandy a chvojí: Na zábradlí, krbová římsa a okenní parapety se věnují girlandy a chvojí. Jejich slavnostní vzhled můžete vylepšit světýlky, ozdobami nebo stuhami.

 • Světla: Světla můžete navléknout kolem domu, podél plotu nebo na stromy a keře. Uvnitř umístěte světýlka na vánoční stromek, podél polic a kolem dveří.

 • Punčochy: Punčochy zavěste ke krbu nebo podél určeného místa pro vystavení punčoch. Přizpůsobte je každému členu rodiny.

 • Svíčky: Použijte svíčky v dekorativních držácích, abyste vytvořili příjemnou atmosféru. Zvažte vonné svíčky, které evokují vánoční vůně, jako je skořice, borovice nebo perník.

 • Nastavení stolu: Prostřete jídelní stůl slavnostními ubrusy, prostíráním, ubrousky a nádobím. Použijte středové dekorace, jako jsou sváteční květinové vazby nebo svíčky.

 • Dekorace na krbové římse: Ozdobte krbovou římsu girlandami, punčochami a sezónními dekoracemi. Můžete také umístit slavnostní ústřední bod, například věnec nebo ozdobný transparent.

 • Louskáčky a figurky: Vánoční dekorace: Zařaďte do své výzdoby louskáčky, figurky Santa Clause, sněhové koule a další dekorativní vánoční figurky.

 • Venkovní dekorace: Nezapomeňte na venkovní prostory. Rozvěste venkovní světla, umístěte nafukovací dekorace a postavte na dvoře osvětlené soby nebo sněhuláky.

 • Dekorace oken: Vyzdobte okna okenními polepy, věnci nebo světly s motivy svátků, abyste vytvořili veselý pohled zevnitř i zvenčí.

 • Veranda nebo vchod: Na verandě nebo u vchodu umístěte stálezelené rostliny v květináčích, věnce a slavnostní rohožky, které přivítají hosty.

 • Ozdoby: Ozdoby zavěste na lustry, záclonové tyče nebo dokonce na větve rostlin, aby se sváteční nálada rozšířila po celém domě.

 • Slavnostní ložní prádlo: Vyměňte běžné ložní prádlo za ložní prádlo se sváteční tématikou a vytvořte v ložnicích útulnou atmosféru.

 • Schodišťový dekor: Pro elegantní dojem omotejte girlandy kolem zábradlí schodiště a přidejte mašle, ozdoby nebo stuhy.

 • Řemesla pro kutily: Vytvořte si vlastní vánoční výzdobu pomocí DIY řemesel, jako jsou domácí ozdoby, papírové sněhové vločky a umělecká díla se sváteční tematikou.

 • Adventní kalendář: Zařaďte do své výzdoby adventní kalendář, ať už tradiční, nebo moderní, a odpočítávejte dny do Vánoc.

Nezapomeňte, že klíčem k úspěšné vánoční výzdobě je vnést do ní svůj osobní styl a preference. Ať už dáváte přednost klasickému, rustikálnímu, modernímu nebo rozmarnému vzhledu, cílem je vytvořit slavnostní prostředí, které do vašeho domova vnese radost a sváteční náladu.

Abyste získali celou sváteční atmosféru, můžete nakupovat také další Vánoční dekorace , jako je vánoční nádobí a vánoční textil.