Toustovače KitchenAid

17 položek celkem
Toustovač na 2 plátky Artisan červená metalíza KitchenAid KA5KMT2204ECA
Toustovač na 2 plátky s příčnými otvory mandlová KitchenAid KA5KMT221EAC
pp 5kmt2204eob
8 290 Kč
KA5KMT2204EOB
Toustovač na 2 plátky KitchenAid 5KMT2204EPT pistáciová KA5KMT2204EPT
Toustovač na 2 plátky KitchenAid 5KMT2204EIB inkoustově modrá KA5KMT2204EIB
Toustovač na 2 plátky stříbrná KitchenAid
3 837 Kč
KA5KMT2116ECU
Toustovač na 2 plátky Artisan 5KMT2204 KitchenAid královská šedá KA5KMT2204EGR
toustovac artisan kitchenaid 5kmt2204eer kralovska cervena KA5KMT2204EER
Toustovač na 2 plátky Artisan stříbřitě šedá KitchenAid KA5KMT2204EMS
Ohřívač housek pro toustovače Artisan KitchenAid
1 065 Kč
KA5KTBW22
Toustovač na 2 plátky KitchenAid 5KMT2204EPP lahvově zelená KA5KMT2204EPP
Toustovač na 4 plátky Artisan stříbřitě šedá KitchenAid KA5KMT4205EMS
Toustovač na 2 plátky s příčnými otvory stříbrná KitchenAid KA5KMT221ECU
Toustovač na 4 plátky Artisan červená metalíza KitchenAid KA5KMT4205ECA
Toustovač na 2 plátky KitchenAid 5KMT221ESX nerez
3 789 Kč
KA5KMT221ESX

✓ Vysoce kvalitní americký výrobce KitchenAid
✓ Toustovače na 2 plátky, 4 plátky, delší plátky...
✓ Dokonalý retro design v široké paletě barev
Regulace teploty ohřevu a další funkce

Značka KitchenAid nabízí široký výběr toustovačů, díky kterým si můžete dopřát opravdu dokonale křupavé tousty, topinky a sendviče. Oceníte regulaci teploty ohřevu, funkci rozpékání, rozmrazování i zapékání plněných sendvičů.

Všechny toustovače mají dokonalý retro design, díky kterému se budou ve vaší kuchyni opravdu vyjímat. Navíc je můžete sladit s ostatními přístroji vysoce kvalitní značky KitchenAid.

 

Představujeme topinkovače KitchenAid: Zlepšete svůj zážitek ze snídaně

Vylepšete svá rána díky výjimečné řadě topinkovačů KitchenAid, které jsou navrženy tak, aby vnesly styl a preciznost do vaší snídaňové rutiny. Díky dokonalé kombinaci funkčnosti a estetiky jsou tyto topinkovače více než jen kuchyňskými spotřebiči - jsou klíčem k přípravě lahodných a pokaždé dokonale opečených plátků.

Topinkovače KitchenAid jsou důkazem inovace a řemeslného zpracování a zajistí, že váš chléb, bagety a pečivo budou dokonale opečené. Jsou vybaveny pokročilými funkcemi, jako je přesná regulace teploty a několik nastavení propečení, takže máte naprostou kontrolu nad tím, jak křupavé chcete mít toasty. Ať už dáváte přednost světle zlatavému odstínu, nebo hlubokému, bohatému karamelizovanému povrchu, topinkovače KitchenAid vám trvale zajistí požadované výsledky.

Elegantní a moderní design topinkovačů KitchenAid dodá vaší pracovní desce nádech elegance. Tyto topinkovače jsou k dispozici v řadě barev, které se hodí k dekoru vaší kuchyně, a dokonale tak zapadnou do jakéhokoli kulinářského prostředí. Jejich kompaktní rozměry zajišťují, že nezaberou příliš místa, takže jsou ideální pro kuchyně všech velikostí.

Bezpečnost a pohodlí jdou s KitchenAid ruku v ruce. Topinkovače jsou vybaveny chladným dotykovým povrchem a snadno použitelnými funkcemi, které vám zajistí, že si své ranní jídlo připravíte bez jakýchkoli potíží. Díky vyjímatelnému tácu na drobky je úklid bez námahy, takže se můžete soustředit na vychutnávání opečených toastů bez starostí o nepořádek.

Ať už jste nadšenci do toastů, nebo si rádi pochutnáte na různých snídaňových dobrotách, topinkovače KitchenAid jsou všestrannými společníky, kteří pozvednou váš kulinářský zážitek. Jejich odolnost, preciznost a styl z nich činí nezbytný doplněk každé kuchyňské sestavy.

Prozkoumejte rozmanitou kolekci topinkovačů KitchenAid a redefinujte svou snídaňovou hru. Začněte svůj den s dokonale opečenými plátky, které jsou nejen potěšením pro vaše chuťové pohárky, ale také pastvou pro vaše oči. Zlepšete svá rána s KitchenAid - tam, kde se inovace setkává s dokonalou snídaní.