Sada nádobí MAMI Alessi 7 ks

Kód: ALSG100S7
Značka: Alessi
10 114 Kč
Skladem (21 ks)

Jeden z ikonických designů Alessi – hrnce z kolekce Mami vytvořené designérem Stefanem Giovannonim, se vyznačují měkkými a zaoblenými tvary, které mají naši kuchyni vrátit do starých dobrých časů nedělních rodinných večeří.

Hrnce jsou vyrobeny z nerezové oceli 18/10 a zaujmou elegantním lesklým povrchem. Zamilujete si také uchopení za jejich pěkná madla, která ladí se zaoblenými tvary hrnců a kastrolů z kolekce.

Sada MAMI se skládá ze 7 kusů - jeden vysoký hrnec, jeden vyšší kastrol, jeden nízký kastrol, rendlík a 3 poklice. Je to skvělá sada do nové kuchyně, pro novomanželský pár nebo prostě pro vás, pokud hledáte zcela novou, moderní a dobře vypadající sadu hrnců do vaší kuchyně. Užijte si dokonalé spojení moderního designu a tradice a uvidíte, jak krásně bude vaše kuchyně s těmito zaoblenými kuchařskými poklady vypadat!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní výhody:

  • kompletní základní sada s poklicemi

V sadě:

  • 1x vysoký hrnec: průměr 20 cm, výška 17 cm, objem 5,6 l
  • 1x vyšší kastrol se 2 uchy: průměr 20 cm, výška 10,7 cm, objem 3,1 l
  • 1x nízký kastrol se 2 uchy: průměr 24 cm, výška 7,3 cm, objem 2,8 l
  • 1x rendlík s držadlem: průměr 14 cm, výška 7,7 cm, objem 1,0 l
  • 3x poklice o průměrech 14, 20, 24 cm

Další informace:

  • nerezová ocel 18/10
  • elegantní, lesklý povrch
  • magnetické ocelové dno vhodné na indukci
  • design: Stefano Giovannoni

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady hrnců
Hmotnost: 7 kg
Barva: Stříbrná
Materiál: Nerezová ocel
Počet kusů: 7 ks
Vlastnosti: S poklicí, Vhodné do myčky, Vhodné do trouby, Vhodné na indukci
Typ produktu: Sada hrnců
Margin: B
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Italský mistr designu
✓ Spolupráce s předními světovými designéry
✓ Dekorační předměty, elektronika, potřeby do domácnosti
✓ Historie od r. 1921, estetika, funkčnost, vysoká kvalita

alessi

Italská rodinná firma Alessi představuje špičku užitného designu. Není výrobním průmyslem v tradičním slova smyslu, ale jakousi laboratoří průmyslového výzkumu užitého umění spoluprací s předními světovými designéry. Od svého vzniku v roce 1921 představuje neotřelé tvary a návrhy potřeb do domácnosti od světových designérů, např. Ettora Sottsasse, Philippa Starcka, Jaspera Morrisona, Rona Arada až po Alessandra Mendiniho či Zahu Hadid.

Dělat z obyčejného neobyčejné - hlavní motto Alessi. Vytváření každodenních předmětů, které jsou zajímavé a žádoucí, kde estetika, funkčnost a kvalita nacházejí svou rovnováhu v kulturní a emocionální dimenzi, která okouzlí a překvapí.

Od roku 1921, kdy byla firma založena, byla většina předmětů Alessi vytvořena zpracováním kovů za studena a dodnes je stále vyrábí v Itálii vysoce kvalifikovaní řemeslníci v továrně v Crusinallo, Omegna. V posledních desetiletích Alessi do svého katalogu zařadila i mnoho dalších materiálů, jako je dřevo, porcelán, sklo, plast atd. Na každý z nich jsou uplatňovány přísné kvalitativní standardy s neustálým zprostředkováním mezi technologickou náročností průmyslové výroby a důrazem na detaily typickými pro toto řemeslo.