Příslušenství pro kávovary Severin

5 položek celkem
166415 mlynek na kavu km 3879 severin
Sticker
799 Kč –15 %
679 Kč
SEVEKM3879
Startovací Barista Set 3 ks Severin
Sticker
1 166 Kč –15 %
991 Kč
SEVEZB5996

Zlepšete svůj zážitek z kávy pomocí příslušenství Severin pro kávovary. Náš výběr příslušenství je navržen tak, aby vylepšil vaši rutinní přípravu kávy a učinil z každého šálku kávy potěšení.

Objevte řadu kávových filtrů, které zajistí, že váš nápoj bude co nejčistší a nejchutnější. Tyto filtry jsou určeny pro různé kávovary a jsou nezbytným doplňkem vašeho arzenálu pro přípravu kávy.

Chcete-li udržet kvalitu své kávy, zvažte investici do roztoků na odstraňování vodního kamene Severin. Časem může usazování minerálů ovlivnit výkon vašeho kávovaru. Naše výrobky na odstraňování vodního kamene vám pomohou udržet váš kávovar v nejlepší kondici a zajistí, že vaše káva bude vždy nejlepší.

Pokud jste fanoušky speciálních kávových nápojů, naše džbány na napěnění mléka jsou nezbytnou součástí vaší výbavy. Snadno si tak připravíte latté, cappuccino a další krémové pochoutky. Tyto džbány z nerezové oceli jsou odolné a snadno se čistí, takže jsou praktickou volbou pro každého milovníka kávy.

Pro ty, kteří mají rádi pohodlí kávových kapslí, jsou naše opakovaně použitelné kávové kapsle udržitelnou alternativou. Naplňte je svou oblíbenou kávovou sedlinou a snižte množství odpadu a zároveň si vychutnejte zážitek z kávy v kapslích.

Uchovávejte zrnkovou kávu čerstvou díky našim vzduchotěsným nádobám na skladování kávy. Tyto nádoby pomáhají uchovat aroma a chuť kávových zrn a zajišťují, že vaše káva bude trvale lahodná.

Pokud patříte mezi milovníky kávy, kteří ocení přesnost, prozkoumejte naši nabídku vah na kávu. Dosáhněte dokonalého poměru kávy a vody pro vámi preferovaný způsob přípravy a pozvedněte svou kávovou hru.

Chcete-li doplnit svou kávovou výbavu, prohlédněte si naši kolekci stylových hrnků a šálků. Od klasických designů až po moderní estetiku - najdete zde dokonalou nádobu, ve které si budete moci vychutnat kávu ve velkém stylu.

Příslušenství Severin pro kávovary je navrženo tak, aby vylepšilo váš zážitek z kávy, od její přípravy až po servírování. Prozkoumejte naši nabídku ještě dnes a pozvedněte svou kávovou rutinu na novou úroveň.