Plochý šlehač s flexi stěrkou pro robot 6,9 l KitchenAid

Kód: KA5KFE7T
Sticker
Značka: KitchenAid
1 790 Kč
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Plochý šlehač s flexi stěrkou KitchenAid je vyroben z hliníku s nepřilnavou nylonovou vrstvou, stěrka pak ze silikonu. Lze mýt v myčce nádobí. Je dodatečným příslušenstvím pro kuchyňské roboty se zvedací mísou:

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plochý šlehač s flexi stěrkou KitchenAid je vyroben z hliníku s nepřilnavou nylonovou vrstvou, stěrka pak ze silikonu. Lze mýt v myčce nádobí. Je dodatečným příslušenstvím pro kuchyňské roboty se zvedací mísou:

 • 5KSM7580 Kuchyňský robot Artisan s mísou 6,9 l
 • 5KSM7591 Kuchyňský robot Heavy Duty s mísou 6,9 l
 • 5KSM7990 Kuchyňský robot Professional s mísou 6,9 l.
  • Používá se při přípravě směsí běžné konzistence či těžkých směsí. Využijete jej pro litá a koláčová těsta, polevy nebo při přípravě bramborové kaše. Zabudovaná stěrka na vnější straně šlehače zaručuje rychlejší míchání bez zastavování motoru a používání klasické stěrky.

   Doplňkové parametry

   Kategorie: Příslušenství ke kuchyňským robotům
   Záruka: 2 roky
   Hmotnost: 0.34 kg
   Typ produktu: Příslušenství k robotům
   Margin: E
   K překladu: CZ AUTO-PRO-title
   Položka byla vyprodána…

   Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

   Nevyplňujte toto pole:

   Luxusní domácí spotřebiče v široké paletě barev
   ✓ Ikonický retro design
   Špičková kvalita výroby a použitých materiálů
   Široká nabídka doplňkového sortimentu a příslušenství

   109145

   Americký výrobce domácích spotřebičů KitchenAid se pyšní 100letou historií. Původní ikonický retro design baví zákazníky natolik, že přetrvává dodnes. Dlouhá životnost spotřebičů je důkazem pečlivé výroby a vysoké kvality použitých materiálů. Značka KitchanAid je však známá i pro svůj doplňkový sortiment. Ten tvoří široké příslušenství, špičkové nádobí či doplňky do kuchyně.

   Americká značka KitchenAid působí na trhu od roku 1919, kdy Herbert Johnson vynalezl svůj první mixér do domácnosti. Traduje se, že když jeho žena tento prototyp robota vyzkoušela, vykřikla nadšením: ""I don't care what you call it, it's the best kitchen aid I've ever had!"" – ""Je mi jedno, jak ho nazýváš, ale je to nejlepší pomocník do kuchyně, jakého jsem kdy měla!"" A tak se zrodil název značky. V roce 1994 zavedl KitchenAid do výroby roboty v zářivých barvách, které si oblíbila celá Amerika. Na zachování původního vzhledu dbají i dnešní firemní návrháři, přestože pro vnitřní mechaniku využívají ty nejmodernějších technologie. Výsledkem jsou luxusní spotřebiče v retro stylu, které skvěle plní svou funkci, a zároveň perfektně doplní každý interiér.