Odpadkové koše Brabantia

Image
Odpadkové koše
Brabantia
Nebudou stát v koutě
Vybrat si koš
I odpadkový koš může být za hvězdu
Doplňky tvoří domov. A značka Brabantia tvoří ty nejobyčejnější předměty jako odpadkové koše tak neobyčejné, že je nebudete chtít schovávat v koutě.


ikona
Kvalita
Holandská firma
s více než 100letou historií.
ikona
Praktičnost
Oddělené vnitřní boxy pro třídění odpadu. Stabilní protiskluzová základna. Tiché otvírání. Praktické vnitřní sáčky.
Image
ikona
Design
Užitkové předměty
​​​​coby šperky interiéru.
ikona
Udržitelnost
Brabantia nepomáhá jen třídit odpad. Do roku 2035 chce dosáhnout 100% cirkularity. To znamená 100% nezávadnost materiálů, 100% čistotu odpadních vod, 100% obnovitelnou energii, 100% recyklovaný výrobní odpad, 100% recyklované materiály a 100% recyklovatelné výrobky.

Brabantia 5l

5 L

Ikonický malý krasavec NewIcon do koupelny nebo k pracovnímu stolu. S nášlapným otevíráním, neslyšným zavíráním a perfektním těsněním, které brání unikání zápachu.

Prohlédnout

Brabantia 20l

20 L

Klasika ve všech ohledech - nejoblíbenější velikost, nejuniverzálnější tvar. Oblý odpadkový koš v prvotřídním zpracování bude ozdobou vaší kuchyně i kanceláře.

Prohlédnout

Brabantia 36l

36 L

Designovými cenami ověnčené koše série Bo je škoda schovávat. Funkcionalistický design, otevírání na lehké stlačení a možnost oddělených přihrádek pro třídění odpadu.

Prohlédnout

Brabantia 60l

60 L

Oblíbenou sérii Bo můžete zvolit v obou rozměrech jak na elegantních nožkách, tak ve variantě bez nich, s tradičním pedálovým otevíráním.

Prohlédnout

108 položek celkem
Nahoru
Další produkty

Představujeme naši širokou škálu odpadkových košů Brabantia navržených tak, aby splňovaly vaše potřeby při nakládání s odpady s elegancí a funkcionalitou. Naše kolekce zahrnuje širokou škálu kvalitních košů, které nejenže jsou odolné a praktické, ale také dodají prostoru špetku elegance.

Odpadkové koše Brabantia jsou pečlivě zpracované s důrazem na pevnou konstrukci a dlouhou životnost. Vyrobené z prvotřídních materiálů jsou stavěné na každodenní používání a nabízejí vynikající odolnost. Ať už potřebujete odpadkový koš do kuchyně, koupelny, kanceláře nebo jiného prostoru, Brabantia má perfektní řešení.

Naše odpadkové koše jsou k dispozici v různých velikostech a kapacitách, aby vyhověly různým požadavkům na nakládání s odpady. Od malých košů s pedálem po velké koše s dotykovým ovládáním, můžete si vybrat správnou velikost, která se vejde do vašeho prostoru a splňuje vaše potřeby při nakládání s odpady. Promyšlené víka a mechanismy otevírání usnadňují likvidaci odpadků bez problémů.

Jednou z významných vlastností odpadkových košů Brabantia je jejich inovativní systém třídění odpadu. S více oddíly nebo vyjímatelnými vnitřními kyblíky vám tyto koše umožňují snadno oddělovat a recyklovat různé druhy odpadů. Podporou recyklace a správy odpadu můžete přispět k zelenějšímu a udržitelnějšímu prostředí.

Kromě své praktičnosti jsou odpadkové koše Brabantia také esteticky příjemné. S elegantním a stylovým designem se bezproblémově hodí do jakéhokoli interiéru a dodají mu špetku sofistikovanosti. Vyberte si z různých barev a povrchových úprav, které budou ladit s vaším interiérem a osobním stylem.

Kromě toho jsou odpadkové koše Brabantia vybaveny chytrými funkcemi, jako jsou tiché zavírání vík, vzduchotěsná těsnění a snadno čistitelné povrchy. Tyto funkční detaily zvyšují váš celkový zážitek z nakládání s odpady, činí ho hygieničtějším a pohodlnějším.

Investujte do odpadkového koše Brabantia a zlepšte svou rutinu nakládání s odpady. Prohlédněte si naši kolekci ještě dnes a najděte dokonalý odpadkový koš, který kombinuje styl, odolnost a praktičnost. S Brabantia udržování vašeho prostoru čistého a organizovaného nikdy nebylo jednodušší a vizuálně atraktivnější.