Nástěnné hodiny

13 položek celkem
Nástěnné hodiny CRONO bílé O 30,5 cm Blomus
2 780 Kč
BM65436
Nástěnné hodiny CRONO černé O 30,5 cm Blomus
2 780 Kč
BM65437
Nástěnné hodiny NIGHTWATCH Philippi 31 cm černé
2 139 Kč
PHP183022
Nástěnné hodiny RIM malé khaki Blomus
1 825 Kč –10 %
1 637 Kč
BM65909
Nástěnné hodiny TEMPUS W4 Philippi 20 cm bílé
1 599 Kč
PHP183023
Nástěnné hodiny TEMPUS W4 Philippi 15 cm bílé
1 329 Kč
PHP183020
Nástěnné hodiny RIM velké khaki Blomus
3 105 Kč –8 %
2 840 Kč
BM65912
Nástěnné hodiny CUT & PASTE Seletti 71 cm černobílé SLT15182
Nástěnné hodiny TEMPUS 25 cm, šedá, Philippi
1 599 Kč
PHP183019

Nástěnné hodiny - aktuální a elegantní doplněk vašeho domova

Stylové nástěnné hodiny - něco víc než jen nástroj pro sledování času

Nástěnné hodiny neslouží jen jako funkční ukazatel času, ale mohou se stát i poutavým doplňkem interiéru. Díky široké škále stylů, velikostí a designů lze nástěnné hodiny snadno začlenit do jakéhokoli interiéru, od minimalistického přes vintage až po moderní elegantní. Vhodně zvolené nástěnné hodiny mohou působit jako ústřední bod, který přitahuje pozornost a dodává místnosti charakter. Velké, zdobené nástěnné hodiny mohou působit dramaticky, zatímco elegantní, moderní design může přispět k pocitu nenápadné elegance. Nástěnné hodiny mají navíc tu praktickou výhodu, že pomáhají nastolit v prostoru rytmus a organizaci a pomáhají tak řídit čas. Nástěnné hodiny, ať už jako samostatný kus nebo integrované do kurátorské stěny galerie, mají sílu zvýšit estetiku místnosti a zároveň plnit svou funkční úlohu, což z nich činí všestranný a působivý prvek interiéru.

Na stránkách Kulina nabízíme mnoho různých typů bytových dekorací včetně rámečků na fotografie, váz nebo figurek.

Jaká je ideální velikost nástěnné hodiny?

To je ošemetná otázka, protože neexistuje žádná konkrétní velikost, která by vyhovovala všem, a výběr se liší v závislosti na vašem vkusu. Pokud chcete, aby vaše nástěnné hodiny byly jemným dekorativním předmětem nebo výrazným prvkem, který přitáhne veškerou pozornost, pak byste si měli pořídit typickou velikost 15 až 31 cm.

Nejlepší volbou pro nenápadný styl jsou nástěnné hodiny o průměru 25-45 cm. Tyto sady nástěnných hodin dodají barvu nebo třpytivý vzhled, aniž by přehlušily ostatní prvky vašeho designu.

Stejně tak můžete zaujmout výběrem větší velikosti, například 50 nebo 71 cm. Aby ještě více vynikla, zkuste ji doplnit rámem s poutavou strukturou, například ručně vyřezávaným dřevěným nebo ručně malovaným kovovým rámem.

Kam lze umístit nástěnné hodiny ?

Při rozhodování o umístění nástěnné hodinyje třeba zvážit mnoho věcí, například osobní volbu, uspořádání prostoru atd. Můžete použít stěnu v:

  • Obývací pokoj: Můžete ji umístit nad krb, na stěnu naproti televizoru nebo na stěnu, která má v obývacím pokoji hodně přirozeného světla.
  • Kuchyně: nástěnné hodiny v kuchyni vám pomohou sledovat čas při přípravě pokrmů v kuchyni.
  • Ložnice: nástěnné hodiny v ložnici vám také pomohou ráno vstávat včas a večer se ukládat k spánku v přiměřenou hodinu.

Mějte na paměti, že nejste omezeni na výše uvedené oblasti a můžete své nástěnné hodiny umístit kamkoli budete chtít. Na našich webových stránkách můžete nakupovat také budíky a stolní hodiny.

Lze hodiny darovat?

Ano, nástěnné hodiny jsou nepochybně skvělým dárkem. Pro každou událost, ať už jde o narozeniny, výročí nebo kolaudaci, jsou užitečným a milým dárkem. Patří také mezi nejmódnější, cenově dostupné a užitečné dárky, které lze darovat.

Při výběru hodin jako dárku je však nutné zohlednit preference a styl obdarovaného, protože hodiny se vyrábějí v široké škále stylů, od konvenčních až po moderní. Často jsou také vyrobeny z různých materiálů, včetně nerezové oceli, papíru a hliníku.