Modrá kolekce MIJ

124 položek celkem
Čajový servis Dragonfly 5 ks MIJ
KULINA WEEKEND
2 639 Kč –15 %
2 243 Kč
MIJC3828
Mělký talíř Sky Blue 27 cm MIJ
KULINA WEEKEND
879 Kč –15 %
747 Kč
MIJC8957
Miska Sky Blue 15 cm 700 ml MIJ
KULINA WEEKEND
469 Kč –15 %
398 Kč
MIJC5087
Sushi set Blue Plum Design 6 ks MIJ
KULINA WEEKEND
1 459 Kč –15 %
1 240 Kč
MIJRW0007
Miska Sky Blue 12 cm 350 ml MIJ
KULINA WEEKEND
379 Kč –15 %
322 Kč
MIJC7017
Nahoru
Další produkty

Ponořte se do klidné krásy keramiky Made In Japan v podmanivých modrých odstínech. Naše promyšleně sestavená kolekce představuje dokonalé spojení japonského řemeslného umění a nadčasového půvabu modré barvy a vytváří harmonickou směs tradice a moderní estetiky.

Modrá je díky svému uklidňujícímu a všestrannému charakteru odedávna spojována s klidem, hloubkou a pocitem nekonečna. Při použití v keramice dodává každému kusu nádech sofistikovanosti a elegance, díky čemuž působí klidně a podmanivě. Společnost Made In Japan, která je proslulá svou oddaností kvalitě a řemeslnému zpracování, zvládla umění tvorby keramiky v podmanivých odstínech modré.

V této kolekci objevíte širokou škálu modrých keramických kousků, od jemného nádobí až po dekorativní předměty, z nichž každý je pečlivě vyroben tak, aby vynikla bohatost a krása modré barvy. Ať už hledáte poklidné modré jídelní talíře, umělecké vázy nebo okouzlující čajové soupravy, naše kolekce modré keramiky nabízí něco pro každý vkus a příležitost.

Modrá barevná paleta nejenže doplňuje různé styly interiérů, ale přináší také pocit klidu, díky němuž budou vaše kulinářské výtvory a domácí dekorace působit uklidňujícím a nadčasovým dojmem. Ať už prostíráte stůl pro zvláštní příležitost, nebo zdobíte svůj obytný prostor řemeslnou keramikou, modrá keramika Made In Japan bez námahy vnese do vašeho okolí atmosféru sofistikovanosti a klidu.

Poznejte klidný luxus modré keramiky MIJ, kde se tradice snoubí se současným designem a každý kus vypráví příběh řemeslného zpracování a nadčasové krásy. Povyšte svůj domov a stolování uklidňujícím půvabem modré keramiky Made In Japan. Prozkoumejte naši kolekci ještě dnes a objevte dokonalé modré keramické kousky, které vylepší váš obytný prostor a prostřený stůl.