Kompaktní sada skleněných nádob s víčky Nest™ Glass Storage Joseph Joseph

Kód: JS81060
Značka: Joseph Joseph
1 523 Kč
Skladem (1 ks)

Kompaktní sada skleněných nádob s víčky Nest™ Glass Storage obsahuje:

 • 1x extra velká skleněná mísa o objemu 2,5 l, 28 x 21,5 x 8,4 cm + modré víčko
 • 1x velká skleněná mísa o objemu 1,3 l, 22,8 x 17,5 x 7,3 cm + trávově zelené víčko
 • 1x střední skleněná mísa o objemu 550 ml, 18 x 13,4 x 6,1 cm + jarně zelené víčko
 • 1x malá skleněná mísa o objemu 130 ml, 12,7 x 9,3 x 4,8 cm + žluté víčko

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: úspora prostoru ve skříňce i troubě

Řešení: stohovatelný systém Nest Glass Storage

Pořádek v kuchyni a každý kousek volného prostoru je k nezaplacení. Efektivní skladování potravin pro další použití je v každé domácnosti téměř na denním pořádku. Úložné nádoby se často během procesů v kuchyni "nenávratně" oddělí a my pak trávíme čas hledáním toho správného víčka. Inovativní přístup designerů stohovat nejen nádoby tak i víčka je geniální. Nové skleněné nádoby nejsou pouze ideálním způsobem na hygienické skladování. Borosilikátové odolné sklo je stvořeno pro pečení v troubě, skladování v mrazáku i ohřívání v mikrovlnné troubě. Nejmenší velikost můžete využít na dresing či bylinky a v největší míse lze upéct maso pro rodinný oběd.

 • Nest Glass Storage stohovací skleněné mísy
 • Vhodné pro skladování, zapékání, zamražení i ohřev v mikrovlnné troubě
 • Kompaktní uložení mís i víček
 • Odolné borosilikátové sklo
 • Mísy i víčka jsou vhodné do myčky nádobí
 • Dodáváno v dárkovém balení

Upozornění:

 • Vyvarujte se přeplňování nádoby až k úrovni víčka – mohlo by vést k nedostatečnému uzavření
 • Před vložením do mikrovlnné trouby odstraňte nebo alespoň uvolněte víčko
 • Dbejte zvýšené opatrnosti při manipulaci během ohřevu v mikrovlnné troubě – dochází k zahřívání nádoby
 • Víčka nejsou vhodná pro pečení v troubě

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá. Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Dózy na potraviny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2.53 kg
Materiál: Sklo
Typ produktu: Dóza na potraviny
Série: Joseph Joseph Nest™
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

✓ Výrobce prémiového kulinářského náčiní, doplňků pro stolování i do koupelny
✓ Výjimečně praktické a funkční produkty
Hravý barevný design
Komplexní a inteligentní řešení v oblasti úklidu

109143

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.

Pod značkou jsou podepsáni bratři Richard a Anthony Josephovi, kteří se rozhodli přenést své zkušenosti z oblasti produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu výrobky, z nichž každý je výsledkem precizního vývoje. Joseph Joseph produkty tak vždy zaujmou nejen svým hravým barevným designem, ale i vynikající praktičností, kterou si zamilujete od prvního použití. Jednou ze specialit značky jsou také chytré prémiové produkty pro segment úklidu. Díky tomu si můžete dopřát například komplexní inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která je dnes základem moderního stylu života.