Kartáč na nože a příbory zelený BladeBrush™ Joseph Joseph

Kód: JS85105
Značka: Joseph Joseph
299 Kč
Skladem (9 ks)

Výzva pro designéry Joseph Joseph: bezpečné čištění nožů a příborů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Výzva pro designéry Joseph Joseph: bezpečné čištění nožů a příborů

Řešení: kartáč pro ruční mytí choulostivých nožů a příborů BladeBrush

Ruční mytí nožů bývá často tím jediným možným způsobem, jak očistit nože po práci.Mytí v myčce není výrobci nožů doporučováno, neboť snižuje jejich ostrost, zkracuje životnost a není vhodné pro rukojeť ze dřeva.

Omývání nožů a kontakt s ostřím však může přinést nemilé následky. Design oboustranného uzavřeného kartáčku je dokonalou prevencí – maximálně bezpečně a jemně očistí čepel každého vašeho nože.

  • Kartáč na mytí nožů a příborů
  • Ruční mytí prodlouží životnost vašich nožů
  • Bezpečný úchop a oboustranný výkonný kartáč
  • Po použití nechte kartáč vyschnout
  • Není vhodné do myčky

Upgrade běžných kuchyňských pomocníků je již od roku 2003 cílem značky Joseph Joseph a jejich designérů. Bratři Richard a Anthony Joseph se rozhodli přenést své zkušenosti ze studií produktového designu do vlastního byznysu.Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu nové produkty a nové atraktivní barevné série. Každý jednotlivý produkt je výsledkem vývoje, jehož snahou bylo povýšit funkčnost, bezpečnost a vizuální stránku na maximum. Výsledné produkty vzbuzují nadšení a přinášejí radost, nejen svým hravým designem, ale i překvapivou praktičností, kterou si zamilujete již od prvního použití. Joseph Joseph vyhrává na celé čáře nejen u zákazníků ve více než 100 zemích světa, ale také každoročně získává mnoho cen a nominací za design a inovace. Vysoká prodejnost a oblíbenost kuchyňských produktů umožnila přesunout pozornost designérů dále než jen na pracovní desku a to konkrétně pod ní – na segment odpadového řešení a úklidu. Díky tomu si nyní zákazníci mohou dopřát nejen designové kuchyňské náčiní, ale také komplexní, variabilní a inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která do moderního způsobu života dokonale zapadá.Joseph Joseph tak již není jen záruka prémiového designu a kvality, ale i příležitost jak změnit svůj životní styl.

Doplňkové parametry

Kategorie: Mytí nádobí
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.11 kg
Barva: Zelená
Typ produktu: Péče o příbory
Margin: D
K překladu: CZ AUTO-PRO-title

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

✓ Výrobce prémiového kulinářského náčiní, doplňků pro stolování i do koupelny
✓ Výjimečně praktické a funkční produkty
Hravý barevný design
Komplexní a inteligentní řešení v oblasti úklidu

109143

Od roku 2003 přináší společnost Joseph Joseph na trh praktické, funkční, a hravé pomocníky do kuchyně a domácnosti, které dělají radost i zpříjemňují každodenní život. Cílem značky je neustálé zdokonalování a prémiová kvalita. V pestré nabídce naleznete špičkové kulinářské náčiní, vybavení pro stolování, doplňky do koupelny a mnoho dalších báječných nezbytností.

Pod značkou jsou podepsáni bratři Richard a Anthony Josephovi, kteří se rozhodli přenést své zkušenosti z oblasti produktového designu do vlastního byznysu. Jejich nadšení pro inovace přináší každou sezónu výrobky, z nichž každý je výsledkem precizního vývoje. Joseph Joseph produkty tak vždy zaujmou nejen svým hravým barevným designem, ale i vynikající praktičností, kterou si zamilujete od prvního použití. Jednou ze specialit značky jsou také chytré prémiové produkty pro segment úklidu. Díky tomu si můžete dopřát například komplexní inteligentní řešení tříděného odpadu a recyklace, která je dnes základem moderního stylu života.