Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
1629 hodnocení
5
1483x
4
62x
3
19x
2
10x
1
55x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ Odeslání objednávky v den objednání
+ Rychlost
+ perfektní servis
velký výběr, kvalitní zboží, perfektní komunikace
- Na lince e-shopu jsou lidé, kteří výrobky vidí na internetu stejně jako zákazník. Výrobky neznají, nikdy je naživo neviděli a neznají kompatibilitu ani funkčnost zboží. Pokud umíte číst, netřeba tam volat.
Výhoda je ochota a komunikace kamenného obchodu. Výrobky znají a poradí s výběrem.
Rychlé a snadné
+ Obchod prodává kvalitní zboží, doručení je rychlé, komunikace s obchodem je výborná. Příště si zase něco ráda koupím.
Obchůdek je úžasný, zboží i rychlé dodání, DOPORUČUJI ❤️
J
Jitka
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
14.6.2022
Super obchod
Vše v pořádku.
Dobrý den,
Děkujeme za krásnou, zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Vysoká kvalita
Úžasná komunikace .
Maximální vstřícnost a profesionalita
Dobrý den,
Radost číst takovou recenzi! Mnohokrát Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená. Budeme se na Vás těšit i příště.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
+ Kvalitní produkty
+ Rychlost dodání
- Vysoké ceny (což je pochopitelné vzhledem ke kvalitnímu sortimentu)
- Ocenila bych podrobnější specifikaci produktů na webu.
Dobrý den,
Děkujeme za krásnou, zpětnou vazbu. Již pracujeme na podrobnějších popiscích na našich stránkách, nicméně jsme moc rádi, že jste byla s nákupem i přes to spokojená.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Do 24 hodin od objednání a zaplacení
jsem měla pekárnu doma.. chválím
velmi rychlost vyřízení objednávky.
Dobrý den,
Radost číst takovou recenzi! Mnohokrát Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Doporučuji.
Dobrý den,
Děkujeme za krásnou, zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
D
Denisa
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
11.6.2022
Super, doporučuji :)
Krásné zboží, rychlé doruceni
Dobrý den,
Děkujeme za zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Budeme se na Vás těšit příště!
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Jako vždy úžasné zboží.
Dobrý den,
Radost číst takovou recenzi! Mnohokrát Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Kvalitní zboží,rychlost dodání.
Dobrý den,
Děkujeme za krásnou, zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Výborné zkušenosti, vyzvedávám zboží vždy osobně na prodejně.