Hodnocení obchodu
4,8
Průměrné hodnocení obchodu je 4,8 z 5 hvězdiček.
1629 hodnocení
5
1483x
4
62x
3
19x
2
10x
1
55x
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
+ rychlost a spolehlivost
Naprostá spokojenost, léta se vracím, když něco potřebuji
vyřízení reklamace
+ Kvalitní nádobí za kvalitní ceny.
- Uvítala bych hodnocení a zkušenosti u jednotlivých výrobků.
Doplňovala jsem nádobí značky WMF o pánev. Je super. Dobře se na ni peče a krásně vypadá. Oceňuji možnost vložení do trouby.
Rychlost
Dobrý den,
Děkujeme za zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Funguje tak, jak taková služba má
Dobrý den,
Děkujeme za tak krásnou, zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
velká spokojenost, kvalitní výrobek
… byla to rychlost!!!
Dobrý den,
Děkujeme za tak krásnou, zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen. Budeme na Vás těšit i příště!
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Velmi rychle dodání
Dobrý den,
Děkujeme za tak krásnou, zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
M
Milan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
7.5.2022
Výborně, uvažuji o koupi koše na dřevo, ale koš o průměru 40 cm za nabízenou cenu se mi zdá opravdu moc.
- K zakoupenému zboží nebyl přiložen český návod .
Rychlé, bezproblémové, doporučuji.
Dobrý den,
Radost číst takovou recenzi! Mnohokrát Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
M
Milan
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
5.5.2022
Jó, kdyby u toho obrázku byl i rozměr, to by se objednávalo.
expresní dodání, bez problémů, super
Dobrý den,
Děkujeme za tak krásnou, zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
+ rychlé vyřízení
rychlé vyřízení s kvalitním zbožím
Dobrý den,
děkujeme za tak krásnou, zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
+ rychlost, přehlednost, příjemné nakupování.
Dobrý den,
Radost číst takovou recenzi! Mnohokrát Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
+ Rychlé dodání.
+ Výborná komunikace.
+ Možnost osobního vyzvednutí na prodejně.
Dobrý den,
Radost číst takovou recenzi! Mnohokrát Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byla s nákupem spokojená.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
L
Lucie
Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček.
|
1.5.2022
Dobry den, pisete na slany i sladky popcorn, ale udelala jsem sladky a ten vnitrek nicim nevycistite od toho rozpusteneho cukru. Po druhem spusteni se zacne z toho tak kourit, ze mate zamoreny cely barak a netusim tedy jestli mohu pouzivat i nadale. ????
Vázne komunikace i distribuce
Dobrý den, paní Marto,
Naše zákaznická linka není k dispozici o víkendu, Váš email jsme v pořádku obdrželi a už jste jistě obdržela odpověď na Váš dotaz.
Děkujeme za pochopení.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
Skvělá komunikace s eshopem, mile a ochotně dodali doplňkové info ke zboží (míry a materiál)
Dobrý den,
Radost číst takovou recenzi! Mnohokrát Vám děkujeme a jsme rádi, že jste byl s nákupem spokojen.
Centrum zákaznické péče,
Kulina
velký výběr zboží
Dobrý den,
děkujeme za zpětnou vazbu, jsme moc rádi, že jste byla s nákupem spokojená.
Centrum zákaznické péče,
Kulina