Formy na pečení De Buyer

55 položek celkem
Forma na dorty de Buyer 26 cm
KULINA WEEKEND
1 399 Kč –15 %
1 189 Kč
DB476626
Nahoru
Další produkty

✓ Široký výběr prémiových forem na pečení značky de Buyer
✓ Silikonové formy na mini tvary
Pro studenou i teplou přípravu
✓ Francouzská značka de Buyer – gastronomické potřeby pro domácí i profesionální kuchyně

Prémiová francouzská značka de Buyer nabízí široký sortiment forem na mini zákusky v různých tvarech - trojhrany, krychle, mini krychle, polokoule... Formy můžete použít jak na studenou, tak na teplou přípravu. Silikonová pěna s obsahem kovového prachu perfektně vede teplo a vydrží teploty až do +300 °C.

Francouzská značka de Buyer vyrábí špičkové gastronomické potřeby. Při jejich navrhování a výrobě klade důraz nejen na tradici, ale také na inovace a moderní materiály. Výroba je z části prováděna ručně, a výrobky se vyvážejí do více než 95 zemí světa. V jejím sortimentu najdete široký výběr praktických a nadčasových produktů do kuchyně, a to jak domácí, tak profesionální.

Představujeme naši premium kolekci pečících forem od značky De Buyer. Proměňte své pečení v umělecká díla s našimi vysoce kvalitními formami navrženými pro domácí pekaře i profesionální šéfkuchaře. Ať už připravujete dorty, pečivo, chleby nebo jiné lahodné pochoutky, naše pečicí formy De Buyer jsou dokonalým parťákem pro vaše pečebné dobrodružství.

Vychutnejte si vynikající pečicí výsledky s naším širokým sortimentem forem. Od klasických kulatých dortových forem po složité a jedinečné tvary nabízí naše kolekce nekonečné možnosti pro vytváření vizuálně úchvatných dezertů. Vyráběné s precizností a odolností na paměti naše pečicí formy zajišťují rovnoměrné rozložení tepla pro stejnoměrné pečení a snadné vyjmutí vašich pečených dobrot.

Naše pečicí formy De Buyer jsou vyrobeny z prvotřídních materiálů, jako je nepřilnavě potažená ocel nebo silikon, což zaručuje snadné čištění a dlouhotrvající výkon. Nepřilnavý povrch umožňuje snadné vyjmutí dortů a pečiva, zajistí, že si udrží svůj dokonalý tvar a jemné detaily.

Vyberte si z naší rozmanité nabídky pečicích forem, které vyhovují vašim tvořivým potřebám. Nabízíme různé velikosti, tvary a designy, které dokážou přizpůsobit různým receptům a stylům pečení. Ať už pečete pro speciální příležitost nebo si jednoduše dopřáváte svou vášeň pro pečení, naše formy De Buyer vám pomohou dosáhnout profesionálních výsledků pokaždé.

Přijměte svou kreativitu a zlepšete své pečicí dovednosti s pečicími formami De Buyer. Prohlédněte si naši kolekci ještě dnes a objevte ty správné formy, které oživí vaše pečicí představy. Uvolněte své vnitřního cukráře a potěšte svou rodinu, přátele nebo zákazníky krásně vytvořenými pochoutkami, které zanechají dlouhodobý dojem.