Eva Solo Green Tool

Eva Solo
Eva Solo
Green Tools
Styloví pomocníci pro zdravou kuchyni
Zdravá kuchyně jednoduše a chutně
Chcete se stravovat zdravěji? Ulehčete si přípravu zeleniny a komplexních sacharidů tak, aby příprava byla snadná a pokrm vám skutečně chutnal. Přesně proto navrhli designéři značky Eva Solo kolekci Green Tools. A nemysleli přitom jen na naše zdraví, ale i na zdraví naší planety. Zelená totiž není tato kolekce náhodou:

ikona
Prakticky
Čím jednodušší příprava a chutnější výsledek, tím vyšší pravděpodobnost, že se zdravé stravování stane vaším životním stylem.
ikona
Ekologicky
50 % plastu v sérii Green Tools je nahrazeno pšeničnými vlákny - výrobky jsou tak přírodní, ekologické a struktura materiálu je příjemná na dotek.
ikona
Stylově
Matně olivová je trendy - hodí se ke dřevu, bílé i šedé kuchyňské lince a je nenápadně elegantní. Kvalitní plast je chytrou volbou pro milovníky lehkého kuchyňského náčiní.

Eva Solo

2v1 Cedník a odstředivka na salát

Jak prosté. Cedník na těstoviny využijete i jako odstředivku na salát. Stačí zmáčknout tlačítko uprostřed a cedník se roztočí. A proč je dobré mít odstředivku? Je to ten rozdíl mezi "pochutnat si" a "jíst zdravě". Protože na křupavém salátu se zálivkou nebo dressingem, nikoli s vodou, si pochutnat opravdu můžete...

Napařovák do mikrovlnky

Nedáte dopustit na mikrovlnou troubu? Využijte ji naplno i pro přípravu zeleniny:
✔ hotová za pár minut
✔ zachová si vitamíny, chuť a křupavost

Jak na to?
Stačí vložit zeleninu do pařáku a přidat několik lžic vody. Praktická rukojeť nevede teplo, takže nepotřebujete ani žádné chňapky.

Eva Solo

Mandolína - kráječ na zeleninu

ikona
Rychlé a jednoduché krájení na rovnoměrné plátky
ikona
Držákem se třemi přihrádkami krájíte zeleninu až do konce
Image
ikona
Kolečkem nastavujete tloušťku plátků
ikona
Neplýtváte a nakrájíte na miniplátky i česnek nebo cibuli, aniž byste si ostrouhali nehet.
31 položek celkem
Nahoru
Další produkty