Brabantia Touch Bin NEW

22 položek celkem
179255 dotykovy odpadkovy kos touch bin new brabantia champagne 30 l 1 BRAB304507
178985 dotykovy odpadkovy kos touch bin new brabantia zeleny 30 l 1 (1) BRAB304262
Dotykový odpadkový koš TOUCH BIN NEW Brabantia 30 l béžový 1 BRAB149986
dotykovy odpadkovy kos touch bin new brabantia platinovy 40 l 1 BRAB114908
Dotykovy odpadkovy kos Brabantia 202728 1 BRAB202728
184256 dotykovy odpadkovy kos touch bin new brabantia 23 10 l platinovy 1 BRAB117909

Brabantia Touch Bin NEW, kategorie, která kombinuje styl, pohodlí a inovaci pro vylepšení vašeho zážitku z nakládání s odpadem. S elegantním designem, snadným ovládáním a pokročilými funkcemi předefinuje Brabantia Touch Bin NEW způsob, jak se zbavujete odpadu ve vašem domě.

Kolekce Brabantia Touch Bin NEW nabízí široký výběr odpadkových košů různých velikostí a povrchových úprav, které odpovídají vašim individuálním potřebám a doplňují váš interiér. Každý koš je pečlivě vyroben z vysoce kvalitních materiálů, což zajišťuje trvanlivost a dlouhodobou výkonnost.

Jedním z nejvýraznějších prvků Brabantia Touch Bin NEW je jeho jedinečný systém dotyku. Stačí jemně klepnout na víko a koš se otevře hladce a tichounce, což umožňuje snadné nakládání s odpadem. Rozlučte se s nepohodlným zvedáním těžkých vík nebo zápasením s pedály. Systém dotyku zajišťuje plynulý a hygienický zážitek, což ho činí ideálním pro jakoukoli místnost ve vašem domě.

Kromě stylového designu a uživatelsky přívětivého ovládání je Brabantia Touch Bin NEW vybaven praktickými funkcemi, které zlepšují jeho funkčnost. Koše mají odnímatelné vnitřní nádoby pro snadné čištění a pohodlné vyprazdňování odpadu. Systém měkkého uzavírání zajišťuje, že nepříjemné pachy zůstanou mimo dosah, udržujíce tak svěží a příjemné prostředí ve vašem domě.

Brabantia Touch Bin NEW je navržena nejen s ohledem na pohodlí, ale také na udržitelnost. Koše jsou vyrobeny z vysoce kvalitních ekologických materiálů, což vám umožňuje udělat ekologicky odpovědnou volbu, aniž byste museli upustit od stylu nebo výkonu.

Přejděte na vyšší úroveň správy odpadu s výjimečnou kolekcí Brabantia Touch Bin NEW. Objevte naši rozmanitou řadu košů ještě dnes a zažijte výhody moderního designu, snadného ovládání a udržitelnosti. Proměňte svůj domov v čistý a organizovaný prostor s Brabantia Touch Bin NEW a užijte si řešení pro nakládání s odpadem, které je praktické i vizuálně atraktivní.