Představujeme vám špičkovou značku WMF

 

Německá firma WMF je synonymem pro kvalitu. Přestože je na trhu již více než 160 let a stala se legendou, tak si zachovává stále svoji vysokou úroveň a nežije jen ze své dobré pověsti. Pokud hledáte opravdu špičkové výrobky pro profesionální nebo amatérské kuchyně, tak neváhejte ani minutu. Značka WMF splní všechna vaše přání.

Jak se zrodila legenda?

Tato dnes již ikonická značka se zrodila v roce 1853 a původně se zde opravovali kovy, velmi záhy však firma začala vyrábět svoje nádobí a postupem času přidala i spotřebiče prémiové kvality.

A kde je tajemství úspěchu? Značka WMF rozhodně nevyužívá své slavného jména, ale stále pracuje na inovacích a jejich výrobky jsou plné moderních technologií, které opravdu fungují. Vždyť první plně automatický kávovar si nechala patentovat právě firma WMF. 

Proč zvolit právě výrobky WMF?

● Široký a ucelený sortiment

● Můžete mít veškeré kuchyňské vybavení od jedné značky

● Léty ověřená kvalita

● Zázemí obrovské firmy, která produkuje jen ty nejlepší výrobky

● Klasický i moderní design, co se hodí do každé kuchyně

● Výrobky nejsou žádné muzejní kusy, ale nadupané moderní přístroje 

Nejlepší produkty značky WMF

● Tlakové hrnce

Na prvním místě musíme zmínit tlakové hrnce značky WMF. Podíváme-li se například na šest a půl litru velký tlakový hrnec Perfect premium, tak si hned všimneme výrazné odnímatelné rukojeti. Ta je nejen designovým prvkem, ale zároveň slouží k otevření a zavření poklice, vypouštění páry a také k regulaci teploty. 

Stejně jako u všech tlakových hrnců, tak i zde platí pravidlo zaplnění maximálně do dvou třetin. Tlakový hrnec WMF má přednastavené dva stupně tlaku pro vaření zeleniny a vyšší stupeň pro maso. Už nemusíte čekat dlouhé hodiny, než vám změkne hovězí maso, v tlakovém hrnci uspoříte spoustu času i energie.

● Nože

Firma WMF se zabývá i výrobou nožů a to sakra kvalitních nožů. Z široké nabídky si vyberete celou sadu perfektních pomocníků, se kterými hravě nařežete všechny běžné suroviny.  Koupit můžete dokonce i sady s blokem a ocílkou pro snadné ostření.

Vaší pozornosti by určitě neměli uniknout ani steakové nože od značky WMF. Každý milovník masa potřebuje pro pochutnání si na perfektně připraveném plátku masa vroubkované nože. Ideální dárek pro manžela nebo tatínka. 

● Kuchyňské roboty

Kuchyňský robot Profi plus s pětilitrovou mísou bude stačit i větší rodině. Disponuje systémem planetárního míchání, díky kterému se promíchá těsto i u okraje mísy. Dostatečně silný motor s osmi rychlostními stupni zvládne uhníst těsto na pizzu nebo hutná chlebová těsta. 

Nemusíte se spokojit jen se základní výbavou v podobě šlehací metly, plochého šlehače a hnětacího háku. Svůj robot můžete obohatit širokým příslušenstvím. Vybavte se mísou navíc, která vám ulehčí práci. Ulevte svým rukám a připravte salát s krouhačem na zeleninu nebo namelte maso a uspořádejte doma burger párty ve velkém stylu. 

● Sous vide vybavení

Nebyla by to firma WMF, kdyby neměla vybavení i na jednu z nejmodernějších kuchařských technik. Ano, bavíme se o sous vide neboli vaření ve vakuu. K vaření potřebujete elektrický vařič pro pozvolné vaření, vakuovačku a folie. 

Všechny špičkové steakové restaurace využívají metodu pro přípravu masa. Zavakuovaný steak si předem připraví na úpravu medium rare, zchladí a uskladní v lednici. Poté na přání zákazníka připraví steak přesně podle představ. Stejně teď můžete kouzlit i u sebe doma. 

Co říkají spokojení zákazníci?

Firma WMF má dlouhodobě kladné ohlasy na svoje výrobky. Odevšad zní samá chvála a zákazníci si pochvalují všechny spotřebiče značky WMF. Chvála se pěje nejen na dokonalou funkčnost, ale také na nadčasový vzhled přístrojů. 

Nemusíte se bát, že by firma usnula na vavřínech. Právě naopak, některé firmy se snaží vytřískat ze svého jména maximum a nijak svoje výrobky nevylepšují. To značka WMF svoje spotřebiče pravidelně inovují a vy tak koupíte jen ty nejlepší technologie dneška.  

Připojte se k řadě spokojených uživatelů. Určitě nebudete litovat. Garantujeme, že jakmile si pořídíte jeden spotřebič WMF, tak se zamilujete a budete na svou linku chtít vystavit další kousek od této legendární německé značky.