Akční sada hrnců 5 ks ZWILLING® Vitality

Kód: ZW66460000
Značka: ZWILLING
10 850 Kč
Skladem (>5 ks)

Akční sada hrnců 5 ks ZWILLING® Vitality obsahuje:

 

 • Hrnec Ø 16 cm se skleněnou poklicí, V 2 l
 • Hrnec Ø 20 cm se skleněnou poklicí, V 3,5 l
 • Hrnec Ø 24 cm se skleněnou poklicí, V 6 l
 • Kastrol Ø 20 cm se skleněnou poklicí, V 3 l
 • Rendlík bez poklice Ø 16 cm, V 1,5 l

Detailní informace

Detailní popis produktu

Moderní & svěží nádobí řady ZWILLING® Vitality v praktické sadě je vhodné nejen pro začínající kuchaře. Prémiová kvalita německého výrobce je atraktivní i pro ty, kteří se poohlížejí po profesionálnějším nádobí. Efektivní vedení tepla a dokonale těsnící skleněná rovná poklice jsou energeticky i časově úsporné. Díky transparentnosti poklice máte absolutní kontrolu nad celým průběhem vaření. Sofistikovaný saténový povrch je velmi atraktivní, s přehledem tak můžete toto krásné nádobí využít i při servírování.

 • Nádobí špičkové kvality z ušlechtilé nerezové oceli 18/10
 • Dokonale těsnící skleněná poklice pro energeticky úsporné a zdravé vaření
 • Sendvičové dno SIGMA Classic + pro efektivní vedení tepla
 • Hliníkové jádro distribuuje absorbované teplo extrémně rychle
 • Magnetická spodní vrstva nerezové oceli pro použití na indukci
 • Nepálivá ergonomická ucha/rukojeti z nerezové oceli
 • Vnitřní stupnice pro snazší měření
 • Luxusní, elegantní design, saténový povrch
 • Široké okraje pro snadné a čisté vylévání
 • Vhodné pro všechny zdroje tepla
 • Možno použít pro zapékání v troubě/s poklicí do 180 °C
 • Lze mýt v myčce nádobí

Designéři společnosti ZWILLING J. A. Henckels opatřili hrnce sendvičovým dnem SIGMA Classic, které je ceněno pro jeho schopnost energeticky úsporného vaření, kdy lze po rozehřátí nádobí snížit přívod energie a šetřit tak přírodu. Dno SIGMA Classic tvoří tři vrstvy. Vnitřní vrstva nerezové oceli 18/10 zajišťuje snadnou péči, je hygienická, odolná proti poškrábání a neabsorbuje chutě ani vůně. Silné hliníkové jádro teplo akumuluje, poté rychle a rovnoměrně distribuuje. Třetí vrstva z té nejkvalitnější magnetické chromové oceli pak umožní použití nádobí na indukci. Na vnitřní stěně nádobí je vyznačena měrná stupnice. Hrnce ze série Vitality mohou být použity na všech zdrojích tepla včetně indukční plotny, můžete je použít i k zapékání v troubě.


Silnou stránkou tohoto nerezového nádobí je také dokonale těsnící skleněná poklice, díky které je možno zkrátit dobu vaření. Suroviny si tak zachovají větší množství vitamínů než při pomalejším vaření. Nepálivá ergonomická ucha/rukojeti, z nerezové oceli jsou dostatečně velké pro pohodlnou a bezpečnou manipulaci. Širší okraj nádob umožní přesné vylévání obsahu bez nehod. Hrnce jsou uvnitř hladké, hygienické, chuťově neutrální a snadno se čistí.

Upozornění: při manipulaci z trouby je nutno dbát zvýšené opatrnosti a používat kuchyňskou chňapku.

Doplňkové parametry

Kategorie: Sady hrnců
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 11.17 kg
Počet kusů: 5 ks
Typ produktu: Sada hrnců
Margin: A
K překladu: CZ AUTO

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

✓ Naprostá špička mezi výrobci kuchyňských produktů
✓ Dlouholetá historie, moderní technologie výroby a inovace 
Kalení oceli mrazem - technika FRIODUR® - zvyšuje tvrdost a odolnost čepelí
Nože, příbory, nerezové nádobí, manikúry apod.

104438

Solingenská značka ZWILLING se za svou 300letou historii vyšvihla mezi špičku výrobců kuchyňského sortimentu. V její nabídce najdete kvalitní kované nože a nůžky, elegantní nerezové nádobí, pomocníky do kuchyně či krásné manikúry. Dlouholetý úspěch značky ZWILLING tkví především v používání kvalitních materiálů a moderních technologií výroby, které jdou ruku v ruce s kvalitním řemeslným zpracováním.

Německá společnost ZWILLING J. A. Henckels je jednou z nejstarších značek na světě. Od roku 1731 až do dnešních dnů vyrábí produkty vysoké kvality, s vynikající kvalitou zpracování a ze špičkových materiálů. Mezinárodní úspěch značky se zakládá na neustálých inovacích, kvalitě používané oceli a spojení tradice s novými technologiemi. Historickým milníkem firmy, jejíž mistrovství spočívá především ve výrobě nožů, byl objev metody tvrzení oceli mrazem. Ta zásadně zvyšuje tvrdost, houževnatost a odolnost proti korozi. Svůj vynález firma nechala patentovat pod ochrannou známkou FRIODUR®. Dnes jsou výrobky společnosti ZWILLING J. A. Henckels prodávány ve více než 100 zemích po celém světě a její sortiment obsahuje nože rozličných velikostí a tvarů, příbory, nerezové nádobí, pánve, kuchyňské náčiní, nůžky a manikúry. Nesmí chybět ani příslušenství k nožům jako bloky a magnetické lišty na nože, brousky a ocílky či nezbytná prkénka na krájení.