3 položek celkem
Pánev Wok O 28 cm ProfiResist WMF
4 799 Kč –17 %
3 938 Kč
WM1756536411
Pánev na palačinky Force Blue de Buyer 18 cm
499 Kč
DB530318

✓ Ocelové pánve francouzské značky de Buyer
100% přírodní materiál s povrchovou úpravu založenou na včelím vosku
Ekologické a recyklovatelné
Vynikající tepelná vodivost a odolnost vůči vysokým teplotám

Ocelové pánve francouzské značky de Buyer se pyšní vysokou odolností a funkčností. Pánve jsou vybaveny nepřilnavým povrchem na bázi včelího vosku - neobsahují žádné přidané chemikálie, PFOA ani PTFE.

Ocel má výjimečnou tepelnou vodivost a je odolná i vůči vysokým teplotám. Pánve jsou robustní a mají dlouhou životnost.

Železné pánve, často označované jako litinové nebo kované, jsou ve světě nádobí trvalou klasikou. Železné pánve, které si oblíbili šéfkuchaři i domácí kuchaři, si své místo v kuchyni vydobyly z mnoha důvodů.

Jednou z nejvýznamnějších vlastností železných pánví je jejich výjimečná schopnost udržet teplo. Tyto pánve jsou bezkonkurenční, pokud jde o udržení a rovnoměrné rozložení tepla. Jakmile jsou předehřáté, udržují stálou teplotu a zajišťují, že se jídlo bude vařit trvale a dokonale se propeče. Ať už smažíte, opékáte nebo pečete, železné pánve poskytují spolehlivé výsledky.

Další klíčovou vlastností železných pánví je jejich všestrannost. Jsou kompatibilní s širokou škálou varných povrchů, včetně sporáků, trub, grilů, a dokonce i s otevřeným ohněm. Díky této přizpůsobivosti jsou oblíbené při kempování a vaření v přírodě.

Železné pánve jsou ceněny pro své přirozené nepřilnavé vlastnosti. V průběhu času, při správném ochucení a péči, se na železných pánvích vytvoří hladký nepřilnavý povrch, který se vyrovná komerčnímu nepřilnavému nádobí bez obav ze škodlivých povlaků.

Trvanlivost je charakteristickou vlastností železných pánví. Při správné údržbě vydrží po celé generace. Mnoho kuchařů si cení myšlenky předávat své železné pánve jako rodinné dědictví, které vytváří spojení mezi generacemi.

Údržba je poměrně jednoduchá. Pravidelné kořenění s trochou oleje a tepla pomáhá udržovat nepřilnavý povrch a zabraňuje korozi, čímž zajišťuje dlouhou životnost vašich železných pánví.

Závěrem lze říci, že železné pánve, ať už litinové, nebo kované, nabízejí nadčasovou kombinaci výjimečného udržování tepla, všestrannosti, přirozených nepřilnavých vlastností, odolnosti a snadné údržby. Ať už jste zkušený kuchař, nebo kuchař začátečník, tyto pánve jistě obohatí vaše kulinářské snažení a zůstanou ceněnou součástí vaší kuchyně po dlouhá léta.