Wesco

✓ Výrobce kvalitních produktů oblíbených po celém světě
✓ Odpadkové koše v atraktivních designech
✓ Designové doplňky do koupelny a kuchyně
✓ Použity kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy

104424

Společnost Wesco vznikla v roce 1867 na východě Německa. Nabízí široký sortiment kvalitních odpadkových košů a designové doplňky do kuchyně či koupelny, které jsou oblíbené po celém světě. Všechny produkty od této značky jsou vyrobené z prémiových materiálů, do detailu propracované a mají dlouhou životnost.

Německá společnost Wesco byla založena v roce 1867 pod názvem "Westermann & Co". Brzy po svém založení se začala specializovat na zpracovávání plechů pro výrobky do domácnosti a od té doby svou nabídku produktů neustále rozšiřuje. Dnes nabízí více jak 50 odpadkových košů do domácnosti v mnoha atraktivních designech. Některé její modely vycházejí z historických předchůdců, které jsou inspirací pro užití klasických designových prvků při vývoji moderních produktů. Wesco však nejsou jenom odpadkové koše. V sortimentu najdete mnoho produktů s mimořádným designem – retro kuchyňské váhy s hodinami nebo velmi širokou paletu chlebníků a dóz na potraviny. Při výrobě jsou používány kvalitní práškové barvy nebo galvanicky pozinkované ocelové plechy.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení