Výhodné balení 6+2 ks zdarma sklenic Viognier, Chardonnay O-Riedel

Kód: RD541485
Znáte z TV
Neohodnoceno
Značka: Riedel
1 699 Kč
Skladem (2 Ks)

Sklenice Viognier, Chardonnay O-Riedel výhodné balení 6+2 ks zdarma je speciální zvýhodněné balení těchto velmi oblíbených sklenic na víno. Ušetříte 25% z původní ceny!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Sklenice Viognier, Chardonnay O-Riedel výhodné balení 6+2 ks zdarma je speciální zvýhodněné balení těchto velmi oblíbených sklenic na víno. Ušetříte 25% z původní ceny!

Maximilian Riedel (11. generace) představuje svou první sérii sklenic - sérii „O". Znalci produktů Riedel překvapeně zjistí, že této nové sérii sklenic něco chybí - nemají totiž stopku a podstavec.

Co je tedy „O“? O-Riedel je nová, inovativní sklenice na víno. Krátce a jednoduše: „O“ je ideální sklenicí pro každý den, pro každý nápoj a pro každou příležitost. Je zábavná, dobře padne do ruky, vypadá moderně a funguje!

Tvary číší jsou identické s těmi, které se již nespočetněkrát osvědčily v sérii Riedel Vinum. Maximilian Riedel se sérií „O“ navrhl něco zcela nového, aniž by ztratil své „kořeny“: „Požitek z vína stojí u sklenic Riedel jednoznačně na prvním místě, avšak zvláštností této série je, že se dokonale hodí také na všechny ostatní nápoje.“

Před 30 lety obrátil Claus Riedel (9. generace) svět sklenic naruby, když postavil funkčnost sklenice nad její design. Podle jeho vnuka Maximiliana Riedela (11. generace) nyní přišel čas nabídnout produkt pro každodenní potřebu. Sklenici, kterou lze používat bez jakýchkoliv omezení. Vejde se do každé myčky nádobí, minibaru nebo miniaturní kuchyně, ale také do koše na piknik. Už žádné zlomené stopky!

„O“ nemůže a ani nechce nahradit stávající série sklenic Riedel. „O“ je spíše vydařeným doplňkem pro každého, kdo se rád potěší z tvarově krásného, nekomplikovaného a fungujícího designu!

„O“ nabízíme jako: Cabernet Merlot, Pinot / Nebbiolo, Syrah / Shiraz, Chardonnay, Viognier / Chardonnay, Ryzlink / Sauvignon.

Sklenice Viognier, Chardonnay O-Riedel doporučujeme pro:

  • Albarino, Aligoté, Bouvier,Burgundy, Cahors, Chablis, Chenin Blanc
  • Condrieu, Cortese, Coulée de Serrant, Fendant, Fumé Blanc
  • Furmint, Grauvernatsch, Graves blanc, Gutedel, Hermitage, Kerner
  • Madiran, Marsanne, Melon de Bourgogne, Monbazillac, Montagny
  • Muscadet, Müller Thurgau, Mukateller, Neuburger, Palomino
  • Pinot, Recioto di Soave, St. Joseph, Sauternes, Sauvignon blanc
  • Sauvignon Sémillon, Sémillon, Soave, Spätrot-Rotgipfler, Sylvaner
  • Trebbiano, Trockenbeerenauslese, Vernatsch, Vin de Savoie, Viognier

Doplňkové parametry

Kategorie: Sety sklenic
Záruka: 2 roky
Kategorie P: Sety sklenic
Ruční výroba: Vyrobeno strojově
Série: Riedel O

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Nápojové sklo německé značky Riedel v sobě spojuje více než 250 let tradice s moderními technologiemi a inovacemi. Ve světě profesionálních someliérů i zapálených milovníků vína si společnost vybudovala jméno díky sklenicím, které jsou specificky tvarované dle jednotlivých odrůd vín. Produkty ze skláren Riedel jsou zárukou a synonymem pro prvotřídní kvalitu a vybraný design. Riedel značka