-15 %

Produkt se už neprodává

Vodítko Venezia taupe

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Vodítka Venezia jsou vyrobena z vysoce kvalitní jednobarevné pletené kůže. Působí robustně a přitom velice jednoduše a stylově.

Každé vodítko je dodáváno v originálním stahovacím látkovém pytlíku MiaCara, který obsahuje i malé balení speciálního tuku na ošetření pletené kůže.

Kůže je přírodní produkt a každá kůže má svůj vlastní individuální životní příběh. Přírodní vlastnosti jsou indikací pravosti kůže a nemají žádný vliv na životnost ani kvalitu. Mírné odchylky s ohledem na strukturu povrchu a barvu jsou normální. Mechanické tření mezi kroužkem a karabinkou může vykazovat na povrchu některé známky opotřebení, nicméně není důvodem k reklamaci. MiaCara obojky jsou odolné proti vlhkosti, ale nejsou vhodné pro používání ve vodě.

Návod na údržbu:

Stejně tak jako u kabelek a opasků, může déšť zanechat skvrny. Upozorňujeme také, že barvená kůže může po navlhčení mírně barvit. K odstranění nečistot a skvrn použijte měkký, vlhký hadřík, zabraňte nadměrnému tření. Pro trvalejší potěšení z vodítka, potřete alespoň dvakrát za rok, popřípadě častěji při náročnějším používání, tukem na kůži. Malé balení najdete u obojku při jeho zakoupení.

Vodítko Venezia ve stručnosti:

  • Vyrobeno z vysoce kvalitní pletené kůže
  • Rozměry: délka 120 cm, šířka 2 cm
  • Spona a kroužek vyrobeny z robustní kartáčované ušlechtilé oceli
  • Rafinovaný design a zajímavé barevné kombinace
  • Dodáváno v originálním pytlíku MiaCara

MiaCara nabízí to nejlepší pro vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD: MC52041

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu