Akce
-15 %

Produkt se už neprodává

Vodítko Torino citronové

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Vodítko Torino okouzlí všechny majitele pejsků, kteří milují módu a rádi se obklopují stylovými kousky. Kolekce Torino se celá nese ve znamení velkého citu pro styl a vyrábí se ručně v Itálii. Obojky i vodítka Torino se vyrábějí z luxusní Saffiano kůže ve čtyřech módních barvách.

Přestože je vyrobeno z luxusních materiálů, je vhodné pro každodenní použití. Saffiano kůže je velice odolná a hezký vzhled si udrží po dlouhou dobu. Karabina je z extrémně tvrdé broušené nerezové oceli a vyrábí se exkluzivně pro MiaCara. Vyražené logo MiaCara a matný vzhled kovu jsou detaily, které dělají z vodítka unikátní doplněk pro každého pejska a jeho pána.

Ke každému vodítku Torino lze do setu dokoupit i obojek ve stejné barvě. Každé vodítko je dodáváno v originálním stahovacím látkovém pytlíku MiaCara.

Kůže je přírodní produkt a každá kůže má svůj vlastní individuální životní příběh. Přírodní vlastnosti jsou indikací pravosti kůže a nemají žádný vliv na životnost ani kvalitu. Mírné odchylky s ohledem na strukturu povrchu a barvu jsou normální. Mechanické tření mezi kroužkem a karabinkou může vykazovat na povrchu některé známky opotřebení, nicméně není důvodem k reklamaci. MiaCara obojky jsou odolné proti vlhkosti, nicméně nejsou vhodné pro používání ve vodě.

Návod na údržbu:

Stejně tak jako u kabelek a opasků, může déšť zanechat skvrny. Upozorňujeme také, že barvená kůže může po navlhčení mírně barvit. K odstranění nečistot a skvrn použijte měkký, vlhký hadřík, zabraňte nadměrnému tření.

Vodítko Torino ve stručnosti:

  • Vyrobeno z luxusní kůže Saffiano
  • Rozměry: délka 120 cm, šířka 2 cm
  • Made in Italy
  • Karabina vyrobena z robustní kartáčované ušlechtilé oceli
  • Rafinovaný design, stylové provedení
  • Dodáváno v originálním pytlíku MiaCara

MiaCara nabízí to nejlepší pro vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD: MC55041

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu