Kód: MC56021
Značka: MiaCara
Série: MiaCara Riva
Barva / rozměry: písková / espresso / d 120 cm, š 2,5 cm
Materiál: 23% polypropilen
24% polyester
53% polyamid
kůže
nerezová ušlechtilá ocel

Popis produktu

Vodítka kolekce Riva jsou nejnovějším produktem pro pejsky, které MiaCara uvedla v roce 2015 na trh. Jsou vyrobena z odolného a robustního nylonového materiálu. Působí stylově díky kontrastním koženým aplikacím.

Řada Riva je ideální na každodenní aktivity za každého počasí. Design pochází z Německa, ale vyrábí se ručně v Itálii za použití nejlepších materiálů a s důrazem na nejvyšší kvalitu zpracování. Polstrované a nylonové vodítko je velmi měkké a příjemné na dotek. Překvapivě snadno se udržuje v čistotě. Všechny nečistoty lze snadno setřít vlhkým hadříkem.

Vodítka jsou vybavena stylovou a robustní kovovou karabinou. Vyrábějí se z matné broušené nerezové oceli a díky tomu určitě obstojí ve zkoušce času.

Kolekce Riva je navržena ve třech moderních barevných kombinacích - v trendy zemitých odstínech a měkkých pastelových barvách.
Každé vodítko je dodáváno v originálním stahovacím látkovém pytlíku MiaCara.

Návod na údržbu:

Doporučení: pouze ruční mytí. Nečistoty odstraňte vlhkým hadříkem, vyvarujte se příliš drsnému tření.

Vodítko Riva ve stručnosti:

  • Vyrobeno z měkkého a odolného nylonového materiálu
  • Rozměry: délka 120 cm, šířka 2,5 cm
  • Karabina vyrobena z matné broušené nerezové oceli
  • Navrženo v Německu, ruční výroba v Itálii
  • Dodáváno v originálním pytlíku MiaCara
  • Lze kombinovat s obojkem ve stejné barvě a stejném designu

MiaCara nabízí to nejlepší pro Vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD VÝROBCE: C56021

O značce MiaCara

MiaCara

Německá značka MiaCara nabízí designové doplňky pro vaše čtyřnohé kamarády. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých psích plemen a tak lze vybírat z mnoha materiálů a provedení.