-15 %

Produkt se už neprodává

Vodítko Bologna anýzové

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Vodítko Bologna je jednoduchou elegancí pro každý den. Vyrábí se ze speciálně zpracované měkké kůže a je výjimečně lehké. Skvělou volbou může být i pro štěňata. Každé vodítko je dodáváno v originálním stahovacím látkovém pytlíku MiaCara. Vodítka Bologna jsou v nabídce ve třech stylových tlumených barvách, které padnou k jakémukoli odstínu srsti vašeho pejska.

Kůže je přírodní produkt a každá kůže má svůj vlastní individuální životní příběh. Přírodní vlastnosti jsou indikací pravosti kůže a nemají žádný vliv na životnost ani kvalitu. Mírné odchylky s ohledem na strukturu povrchu a barvu jsou normální. Mechanické tření mezi kroužkem a karabinkou může vykazovat na povrchu některé známky opotřebení, nicméně není důvodem k reklamaci. MiaCara vodítka jsou odolná proti vlhkosti, nicméně nejsou vhodné pro používání ve vodě.

Návod na údržbu:

Stejně tak jako u kabelek a opasků, může déšť zanechat skvrny. Upozorňujeme také, že barvená kůže může po navlhčení mírně barvit. K odstranění nečistot a skvrn použijte měkký, vlhký hadřík, zabraňte nadměrnému tření.

Vodítko Bologna ve stručnosti:

  • Vyrobeno z měkké a speciálně zpracované kůže
  • Rozměry: délka 120 cm, šířka 2 cm
  • Spona vyrobena z robustní kartáčované ušlechtilé oceli
  • Výjimečně lehké
  • Dodáváno v originálním pytlíku MiaCara
  • Lze kombinovat s obojkem ve stejné barvě a stejném designu

MiaCara nabízí to nejlepší pro Vaše čtyřnohé kamarády a členy rodiny. Slaďte styl Vašeho parťáka s tím svým! Všechny produkty jsou vyrobené tak, aby se hodily do moderních interiérů. Nabídka produktů je stejně rozmanitá, jako jsou potřeby různých plemen psů. Vybírat můžete z mnoha materiálů a provedení tak, aby byl Váš pes spokojený. Pro značku je typické zaměření na kvalitu a design, většina produktů se vyrábí ručně v Německu. Od poloviny roku 2015 MiaCara nově představila i produkty pro kočky.

KÓD: MC54061

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu