Nordic Ware

Velké papírové krabice na bábovku Kraft Paper Bundt Box 2 kusy

s visačkami a stužkami

 • 439 Kč
 • skladem 1 ks
  další kusy: nedostupné, doprodáno
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Kód: NW00215
Značka: Nordic Ware
Série: Nordic Ware Bake & Gift
Barva / rozměry: přírodní s bílými puntíky / velké
Materiál: papír

Popis produktu

Dvě veliké dárkové papírové krabice na bábovku Kraft Paper Bundt Box americké značky Nordic Ware jsou vyrobeny z tvrdého papíru v přírodní barvě s jemnými bílými puntíky. Přírodní vzhled krabice s ozdobným průhledným otvorem v horní části krásně ladí s přiloženou modrou stužkou a papírovým štítkem, který na stužku navléknete.

Potěšte své blízké vlastnoručně připravenými sladkými delikatesami. Nadýchané domácí bábovce nebo vláčnému koláči s bohatou ovocnou náplní neodolá ani ten největší mrzout. Baked with Love!

 • 2 veliké dárkové papírové krabice na bábovku nebo koláč
 • Vhodné na extra velikou bábovku nebo dort
 • Vyrobeny z tvrdého papíru v přírodní barvě
 • S romantickými bílými puntíky
 • Dekorativní průhledný otvor v horní části krabice
 • Dodáváno spolu s 2 visačkami a modrými stužkami
 • Z kolekce Bake & Gift – snadno sladíte s dalšími produkty

Americká značka Nordic Ware, která je známá a oceňovaná především pro své prvotřídní produkty na pečení, proslula mezi zapálenými hospodyňkami i cukráři po celém světě zejména díky ikonickým bábovkám Bundt® z litého hliníku. Kromě širokého spektra forem a šikovných pomocníků na pečení však firma nabízí také např. originální snídaňové pánve, pomůcky pro dekoraci a uchování sladkých delikates či nádobí na vaření.

Všechny produkty spojuje jediné: inspirativní příběh o splnění amerického snu mladého muže a ženy, kteří se s 500 dolary v kapse, několika dobrými nápady a odhodláním vytvořit vlastní podnikání rozhodli v roce 1946 založit skromnou rodinnou firmu v americkém Minneapolisu ve státě Minnesota. Formu na bábovku Bundt® značky Nordic Ware dnes naleznete ve více než 70 milionech domácností po celém světě!

KÓD VÝROBCE: 00215

O značce Nordic Ware

Nordic Ware

Americká značka Nordic Ware je synonymem pro nezaměnitelné pečicí formy a kuchyňské pomocníky. Rodinnou firmu založil v roce 1946 Američan se švédskými kořeny Henry David Dalquist. Mezi nadšenci i profesionálními cukráři po celém světě značka proslula díky ikonickým bábovkám Bundt® z litého hliníku, které dnes naleznete ve více než 70 milionech domácností.