Thomas

Váza 3v1 žlutá ONO

  • 895 Kč
  • skladem 1 ks
Do wishlistu

Varianty produktu:

Další barvy:

Popis produktu

Váza 3v1 ONO německé značky Thomas je multifunkčním produktem, jenž umožňuje použití pro tři zcela odlišné funkce. Jak název napovídá, lze ji využít jako vázy na květiny. Díky promyšlenému tvaru však také poslouží jako svícen nebo stojánek na vonné tyčinky. Váza ONO je vyrobena z barveného skla žluté barvy. Pro úsporu času a energií ji lze mýt na mírný program v myčce nádobí.

  • Multifunkční váza
  • Z průhledného barveného skla
  • Lze mýt v myčce nádobí
  • Vyrobeno v Německu

Krásná a obsáhlá kolekce ONO od návrháře Kiliana Schindlera se zaměřuje na podstatné: kvalitu materiálů a estetiku. Přidanou hodnotou jsou pak chytré nápady a možnost hravého kombinování jednotlivých kousků.

ONO – multifunkční porcelán čistých tvarů pro každodenní použití, jenž má svůj vlastní osobitý styl. A to i přesto, že se nesnaží zapůsobit extravagantním designem. V kolekci ONO najdete vše, co dělá život zase o něco příjemnější.

KÓD VÝROBCE: 11965-321384-48411

O značce Thomas

Thomas

Prvotřídní porcelán německé značky Thomas má za sebou stoletou historii, ale pro tvůrčí design pravidelně získává srdce mladých generací. Nádobí výtečné kvality a jednoduchých tvarů najde své místo ve většině interiérů, od klasických po ty moderní.

Kód: TH1196532138448411
Značka: Thomas
Série: Thomas ONO
Designér: Kilian Schindler
Barva / rozměry: žlutá / Ø 8 cm, v 13 cm
Materiál: sklo
vhodné do myčky