Produkt se už neprodává

Váleček na těsto Patisserie

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Váleček z bukového dřeva s rukojetí ze Patisserie je geniální svým tvarem, materiálem i unikátním designem. Bukové dřevo je speciálně upraveno tak, aby bylo co možná nejhladší. Povrch válečku je bukový, ale jádro kovové, tedy velmi robustní. Rukojeť padne skvěle do ruky, a to díky svému ergonomickému tvaru. Celý váleček je navržen tak, aby jste se mohli dostat do koutků formy a vyvalování těsta je tak velmi snadné až do krajů pekáče. Po pečení ho snadno umyjete v ruce a můžete zavěsit pomocí praktického zavěšovacího oka nad kuchyňskou linku, kde bude jistě plnit funkci stylového doplňku. Stejně jako na ostatní produkty této série je u něj poskytována záruka 3 roky.

  • Hladké bukové dřevo s kovovým jádrem
  • Robustní váleček
  • Snadné válení těsta do okrajů
  • Inovativní design neunzig°
  • 3 roky záruka
  • Ergonomický tvar
  • Praktické zavěšovací oko

Série na pečení Patisserie je snem každého vášnivého pekaře nebo cukráře. Posuňte svoje pečení na profesionální úroveň. Tato série obsahuje široký sortiment cukrářského vybavení jedinečné kvality a designu, od špachtlí, zdobících sad, odměrek až po exklusivní formy. Všechny produkty jsou ergonomicky navrženy pro vaše pohodlí a bezpečí z vysoce kvalitního materiálu. Záruka na tuto sérii je 3 roky. Náčiní lze mýt v ruce nebo v myčce nádobí. Udělejte svoje hobby jedinečným díky sérii Patisserie a překvapte sebe i své okolí dokonalými cukrářskými dobrotami.

Již více než 90 let je německá společnost Kaiser spojena se sladkým pečením. Použité materiály zpracované za pomoci moderních technologických postupů a vysoké standardy již dopředu zaručují tu nejvyšší kvalitu. Leader na trhu s pekáči a cukrářskými pomůckami v současnosti působí již ve více než 50 zemích. K pečení potřebujete nejen chuť a lásku, šikovnost a čerstvé suroviny, ale také kvalitní plechy, formy a náčiní. Všechny produkty Kaiser jsou navrženy přesně tak, aby recepty, do kterých se pustíte skončily vždy se sladkým koncem.

KÓD: KS2300769691

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu