Produkt se už neprodává

Tlakový hrnec Sicomatic® econtrol Vision 4,5 l bez vložky

Silargan® e30

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Tlakový hrnec Sicomatic® econtrol Vision 4,5 l obsahuje:

 • 1x tlakový hrnec
 • 1x poklice

Tlakové hrnce a pánve vždy naplňujte maximálně do 2/3 celkového objemu. V nádobě je nutné nechat dostatek prostoru pro vytvořenou páru, ve které se potraviny vaří.

Společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje nový typ nezničitelných tlakových hrnců pro náročnéSicomatic® econtrol Vision ze Silarganu® e30. Tento materiál špičkové kvality s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, díky vícenásobnému vypalování extra tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® e30 záruku 30 let! Na funkční části tlakového hrnce je záruka 3 roky, exkluzivní je také garance minimálně 10 let na dostupnost náhradních dílů.

Hrnce jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Teplotu a tlak uvnitř tlakových hrnců řady Sicomatic® econtrol můžete snadno regulovat důmyslným otočným regulátorem s přednastavenými třemi stupni vaření. Pouze jednou rukou nastavujete všechny funkce: otevření a zavření poklice, změnu nastavení teploty nebo uvolnění páry. Tlakový hrnec je vybaven bezpečnostní pojistkou. Dokud tlak v hrnci zcela neklesne, jeho otevření není možné.

Pomocí elegantního ukazatele máte vždy přehled o vnitřním tlaku v hrnci. Regulace teploty zajišťuje řízené vaření při ideální teplotě, proto dosáhnete vynikajících výsledků. Potraviny si uchovávají vitamíny, minerální látky, přirozenou barvu a charakteristickou vůni. Navíc díky speciálním vložkám lze v tlakových hrncích Sicomatic® econtrol vařit několik potravin najednou.

Hrnce mají výborné vlastnosti pro pečení a vaření s vysokou energetickou účinností. Díky unikátnímu materiálu získané teplo dlouho uchovávají, čímž šetří cennou energii a čas. Moderní a ergonomické rukojeti se nezahřívají. Chcete-li tlakový hrnec umýt, rukojeť lze jednoduše oddělit od poklice a opláchnout. Hrnec, poklici a vložky do tlakových hrnců můžete mýt v myčce.

O tlakovém hrnci Sicomatic® econtrol Vision ve stručnosti:

 • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan® e30 (upravený Silargan® s extra zvýšenou odolností).
 • Tři přednastavené stupně vaření (bez tlaku, jemné vaření, rychlé vaření).
 • Pohodlná, snadná manipulace.
 • Odnímatelná rukojeťpoklice pro snadné mytí.
 • Bezúdržbový systém ventilů.
 • Integrované zobrazení zbytkového tlaku.
 • Bezkonkurenční bezpečnost zajištěná několika nezávislými bezpečnostními prvky.
 • Urychluje proces vaření až o 70% času. Například brambory krájené na ¼ uvaříte al dente za cca 8 minut, guláš z ½ kg masa uvaříte za cca 20 minut.
 • Důmyslné okraje pro pohodlné vylévání bez rozlití.
 • Bez niklu, ideální pro alergiky.
 • Má stupnici a označení maximálního naplnění.
 • Vhodné pro všechny zdroje tepla včetně indukce.
 • Nádobí je vhodné do myčky (bez rukojeti).
 • Produkt získal ocenění za design: iF product design award 2012.

O použitém materiálu a technologii:

NEJEDNÁ SE O NEPŘILNAVÝ POVRCH! Na smažení vždy používejte olej či pevný tuk! Prázdné nádobí s tukem či olejem zahřejte nejprve na tři čtvrtiny výkonu sporáku a následně IHNED výkon stáhněte na třetinu i méně. Nádobí velmi dobře vede teplo, snížený výkon je pro dokončení pokrmu zcela dostačující. Je pouze třeba nechat pokrmu dostatek času, aby se zatáhla jeho spodní vrstva, pokrm se následně sám od povrchu oddělí.

Společnost Silit, která vyvinula jedinečný materiál Silargan®, nyní tuto průlomovou technologii ještě dále vylepšila. Materiál chráněný pod značkou Silargan® e30 představuje zdokonalenou syntézu speciální feromagnetické oceli a mimořádně odolného high-tech keramického povrchu. Ve srovnání s klasickým Silarganem® je tento materiál ještě výrazně odolnější díky vícenásobnému vypalování. Tlakové hrnce ze Silarganu® e30 jsou tak ztělesněním vysoce kvalitního nádobí s dlouhou životností, vyvrcholením více než 80 let zkušeností. Silit poskytuje na materiál Silargan® e30 záruku 30 let!

Nová generace tlakových hrnců, jak už sám název Sicomatic® econtrol napovídá - představuje nádobí, které pomáhá v kuchyni, podporuje zdravý životní styl a navíc jsou jeho výroba a používání šetrné k životnímu prostředí. Nádobí vyrobené ze Silarganu® e30 je tvrdé a extra odolné proti poškrábání. Silargan® e30 je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

KÓD: SL8685151411

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu