Produkt se už neprodává

Tlakový hrnec Sicomatic® econtrol Crazy Yellow 2,5 l bez poklice

Silargan®

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Tlakové hrnce a pánve vždy naplňujte maximálně do 2/3 celkového objemu. V nádobě je nutné nechat dostatek prostoru pro vytvořenou páru, ve které se potraviny vaří.

Společnost Silit, dlouhodobý leader ve výrobě kvalitního nádobí, představuje tlakové hrnce špičkové kvality Sicomatic® econtrol ze Silarganu®. Tento unikátní materiál s neporézním keramickým povrchem je velmi trvanlivý, tvrdý a odolný proti poškrábání. Silit poskytuje na materiál Silargan® záruku 10 let! Na funkční části tlakového hrnce je záruka 3 roky, exkluzivní je také garance minimálně 10 let na dostupnost náhradních dílů.

Hrnce jsou vyrobeny z jednoho kusu oceli, teplo se tak šíří rovnoměrně a rychle. Teplotu a tlak uvnitř tlakových hrnců řady Sicomatic® econtrol můžete snadno regulovat důmyslným otočným regulátorem s přednastavenými třemi stupni vaření. Pouze jednou rukou nastavujete všechny funkce: otevření a zavření poklice, změnu nastavení teploty nebo uvolnění páry. Tlakový hrnec je vybaven bezpečnostní pojistkou. Dokud tlak v hrnci zcela neklesne, jeho otevření není možné.

Pomocí elegantního ukazatele máte vždy přehled o vnitřním tlaku v hrnci. Regulace teploty zajišťuje řízené vaření při ideální teplotě, proto dosáhnete vynikajících výsledků. Potraviny si uchovávají vitamíny, minerální látky, přirozenou barvu a charakteristickou vůni. Navíc díky speciálním vložkám lze v tlakových hrncích Sicomatic® econtrol vařit několik potravin najednou.

Hrnce mají výborné vlastnosti pro pečení a vaření s vysokou energetickou účinností. Díky unikátnímu materiálu získané teplo dlouho uchovávají, čímž šetří cennou energii a čas. Moderní a ergonomické rukojeti se nezahřívají. Chcete-li tlakový hrnec umýt, rukojeť lze jednoduše oddělit od poklice a opláchnout. Hrnec, poklici a vložky do tlakových hrnců můžete mýt v myčce.

O tlakovém hrnci Sicomatic® econtrol ve stručnosti:

 • Z unikátního patentovaného materiálu Silargan®.
 • Tři přednastavené stupně vaření (bez tlaku, jemné vaření, rychlé vaření).
 • Pohodlná, snadná manipulace.
 • Odnímatelná rukojeťpoklice pro snadné mytí.
 • Bezúdržbový systém ventilů.
 • Integrované zobrazení zbytkového tlaku.
 • Bezkonkurenční bezpečnost zajištěná několika nezávislými bezpečnostními prvky.
 • Urychluje proces vaření až o 70% času. Například brambory krájené na ¼ uvaříte al dente za cca 8 minut, guláš z ½ kg masa uvaříte za cca 20 minut.
 • Důmyslné okraje pro pohodlné vylévání bez rozlití.
 • Opatřeno antibakteriální úpravou pro ještě vyšší hygienické vlastnosti.
 • Bez niklu, ideální pro alergiky.
 • Vhodné pro všechny zdroje tepla včetně indukce.
 • Nádobí je vhodné do myčky (bez rukojeti).

O použitém materiálu a technologii:

Společnost Silit vyvinula jedinečný materiál Silargan® vyráběný pomocí nejmodernější technologie. Silargan® představuje dokonalou syntézu speciální feromagnetické oceli a velmi odolného high-tech keramického povrchu. Tlakové hrnce ze Silarganu® jsou ztělesněním kvalitního nádobí s dlouhou životností. Silit poskytuje na materiál Silargan® prodlouženou záruku 10 let!

Nádobí vyrobené ze Silarganu® je tvrdé a odolné proti poškrábání. Silargan® je nanejvýš vhodný materiál na výrobu nádobí pro zdravou výživu a uvědomělý životní styl. Je antibakteriální a chuťově neutrální. Navíc neobsahuje nikl. Je tedy nejlepší volbou pro alergiky.

Do materiálu Silargan® byly zataveny ionty vzácných kovů, které aktivně působí na povrchu varného nádobí proti bakteriím. Integrovaný ochranný faktor nádobí, společnost Silit jej nazývá anti-bacteria, je ideální nejen pro vaření, ale i pro servírování a skladování. Přírodní cestou zabraňuje růstu a množení bakterií na povrchu nádobí a přispívá k udržování hygieny v kuchyni. Především brání zárodkům bakterií Escherichia coli, Staphylococcus aureus a Salmonella choleraesuis.

Nová generace tlakových hrnců, jak už sám název Sicomatic® econtrol napovídá, představuje nádobí, které pomáhá v kuchyni, podporuje zdravý životní styl a navíc jsou jeho výroba a používání šetrné k životnímu prostředí.

KÓD: SL8602173301

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu