Produkt se už neprodává

Tlakový hrnec 2,5 l Perfect Plus s děrovanou vložkou

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Tlakové hrnce a pánve vždy naplňujte maximálně do 2/3 celkového objemu. V nádobě je nutné nechat dostatek prostoru pro vytvořenou páru, ve které se potraviny vaří.

Tlakový hrnec 2,5 l Perfect Plus s děrovanou vložkou WMF ve stručnosti:

  • Včetně děrované vložky
  • S pojistkou před zbytkovým tlakem
  • Žáruvzdorný
  • Snadná obsluha
  • Ideální pro zdravé vaření

Tlakový hrnec 2,5 l Perfect Plus WMF je opravdovým fitness centrem pro kulinářské požitky. Zelenina nebo brambory, ryba nebo maso, krájené nebo vcelku, vaření, dušení nebo vaření v páře... WMF Perfect Plus zvládne prostě všechno. V tlakovém hrnci můžete vařit polévky, orestovat a podusit maso, dusit nebo spařit zeleninu, rybu nebo drůbež, připravit v něm přílohu nebo rovnou celé menu, rozmrazit mražené potraviny, zavařovat ovoce, zeleninu nebo maso a také mnoho dalšího. Ať už jde o výživné a plnohodnotné nebo lehké šetrné pokrmy, s tlakovým hrncem je vše hračka.

Díky svým technickým přednostem jsou tlakové hrnce Perfect Plus zcela nekomplikované: pojistka zbytkového tlaku s barevným označením nebo žáruvzdorná ucha a rukojeti hrnců směle sekundují univerzálnímu dnu TransTherm®. Při mytí lze rukojeť snadno odejmout a omýt pod tekoucí vodou. Ke každému tlakovému hrnci přikládáme podrobný návod k použití se zvláštní tabulkou doby přípravy jednotlivých surovin.

KÓD: WM0793096040

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu