Produkt se už neprodává

Titanový rendlík Ø 18 cm Titanium Logic

5vrstvý materiál, s titanovým nepřilnavým povrchem

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Titanium Logic je z mnoha důvodů logickou volbou toho nejlepšího pro vaši kuchyni. Masivní titanové nádobí Titanium Logic německé značky WOLL je krásné pro svůj nadčasový puristický design a praktické pro použité materiály. Bylo navrženo pro zdravé a energeticky úsporné vaření bez tuku nebo s jeho minimálním množstvím. Ideální pro ty, kdo mají rádi zdravý životní styl a moderní design.

Jeho velkou předností je dokonalá distribuce a akumulace tepla společně s mimořádně odolným nepřilnavým povrchem, který snese mytí v myčce nádobí a použití například i kovového kuchyňského náčiní. Patentované rukojetipřichyceny bez použití nýtů či šroubů pro jejich maximální stabilitu. Jejich propracovaná ergonomie zajišťuje pohodlnou manipulaci, odolný syntetický materiál pak umožňuje použití nádobí pro zapékání v troubě, až do 220 °C.

WOLL profesionální lité produkty jsou synonymem prvotřídní kvality. Pyšní se dlouhotrvajícími nepřilnavými povrchy, vkusným designem a nejlepšími možnými výsledky vaření.

Série Titanium Logic

 • Špičkové titanové nádobí v moderním designu, patentovaná výroba
 • Ručně odlévané, z jednoho kusu pro vyšší mechanickou i tepelnou odolnost
 • Kombinuje řemeslné zpracování s inovačními technologiemi
 • Masivní, tvarově stálé, pro svou kvalitu vhodné i pro profesionální kuchaře
 • K přípravě choulostivých potravin i pro smažení při vysokých teplotách
 • Cca 7 mm silné dno, na všechny zdroje tepla kromě indukce
 • Dokonalá distribuce a akumulace tepla, zahřívá se po celém povrchu
 • Spoří až 1/3 energií oproti tradičnímu nerezovému nádobí
 • Extra rezistentní nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku
 • Tvrzený, odolný proti poškrábání, vyroben bez PFOA
 • Díky vysoké odolnosti povrchu lze použít i kovové kuchyňské náčiní
 • Vhodné pro zapékání v troubě až do 220 °C
 • Zesílené okraje pro lepší odolnost proti nárazům
 • Navržené pro snadné vylévání bez odkapávání
 • Patentované stabilní rukojeti připevněné bez užití nýtů či šroubů
 • Otvor v rukojeti pro možnost zavěšení nad pracovní desku
 • Nádobí se velmi snadno čistí, lze jej mýt v myčce nádobí

Použité technologie a materiály

WOLL profesionální lité výrobky zastupují produkty "Made in Germany" vyrobené při nejvyšší kvalitě zpracování. Ta je během procesu výroby nádobí také průběžně kontrolována. Technologie, které společnost WOLL používá, jsou navíc šetrné vůči životnímu prostředí, mají nízké emise oxidu uhličitého. Všechno nádobí WOLL z vysoce kvalitní kultivované hliníkové slitiny je lité ručně, čímž se odlišuje od běžné anonymní tovární výroby. Pomalé ruční lití totiž předchází vzniku vzduchových kapes, které snižují kvalitu materiálu.

Na vzniklý hliníkový odlitek je naneseno ještě několik vrstev pro vyšší nepřilnavost a odolnost nádobí. Předtím však dochází k několikanásobnému zbrušování jeho povrchu pískováním. Tělo pánve či hrnce je v dalším kroku tvrzeno částicemi titanu a vypalováno plasmovou tryskou při extrémní teplotě přesahující 20 000 °C. Nádobí je tak tvarově stálé a odolné proti mechanickému poškození. Druhá vrstva chrání proti korozi materiálu, třetí pak zajišťuje vynikající antiadhezní vlastnosti. Poslední svrchní tvrzená vrstva je nepřilnavá, tvrzená za pomoci částic titanu. Pro své výjimečné vlastnosti je chráněná výrobním tajemstvím.

Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch odolá díky speciálnímu výrobnímu procesu i mytí v myčce nádobí nebo dokonce použití kovových kuchyňských nástrojů. (Pro delší životnost vašeho nádobí však doporučujeme použití šetrnějšího dřevěného nebo silikonového náčiní.) Speciálně tvrzený nepřilnavý povrch společnosti WOLL se osvědčil pro zdravé vaření s malým množstvím tuku, či případně bez něj. Je bezpečný a neobsahuje PFOA. Výsledné pokrmy jsou tak bohaté na vitamíny. Díky teplené odolnosti až do 250 °C je vhodný nejen pro choulostivé potraviny, ale i ke smažení při vysokých teplotách. Nádobí Titanium Nowo také velmi dobře odolává teplotním šokům, lze jej dokonce prudce zahřát bez použití tuku. Díky nadstandardním nepřilnavým vlastnostem se nádobí velmi snadno čistí.

KÓD: WL118LC

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu