Produkt se už neprodává

Titanový rendlík Ø 18 cm Diamond Concept plus

6vrstvý materiál, s diamantovým nepřilnavým povrchem a skleněnou poklicí

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Inovativní systém na vaření Diamond Concept plus německé značky WOLL přináší možnosti zdravé přípravy pokrmů do vašich domácností. Tato řada špičkového titanového nádobí je vyrobena z masivního vrstveného materiálu s extra odolným nepřilnavým povrchem. Díky speciálnímu povrchu tvrzenému částicemi diamantu je nádobí ideální pro zdravé a energeticky úsporné vaření a smažení bez tuku nebo s jeho minimálním množstvím.

Použitý dvakrát tvrzený nepřilnavý povrch je odolný proti poškrábání, má excelentní nepřilnavé vlastnosti, díky kterým se také velmi snadno čistí. Bez potíží snese mytí v myčce nádobí anebo použití například i kovového kuchyňského náčiní. Další výhodou nádobí je velmi rychlý přenos tepla ode dna až po horní okraj hrnců, který zajišťuje kvalitní 6mm dno. Robustní materiál také udržuje pokrm dlouho teplý. Nádobí Diamond Concept plus můžete použít na všech zdrojích tepla kromě indukce, i pro zapékání v troubě do 250 °C.

Rendlíky Diamond Concept plus jsou opatřeny nepálivými rukojeťmi ze syntetiky, jež jsou fixovány pomocí šroubů do zapuštěné bezpečnostní mosazné vložky. Praktická je také skleněná poklice, která umožňuje snadný průhled na obsah hrnce. Díky silikonovému okraji je její použití neslyšné.

Systém na vaření Diamond Concept plus

 • Špičkové titanové nádobí pro zdravý životní styl, patentovaná výroba
 • Odlévané ručně, z jednoho kusu pro vyšší mechanickou i tepelnou odolnost
 • Kombinuje řemeslné zpracování s inovačními technologiemi
 • Robustní, tvarově stálé, určené pro každodenní použití
 • Skleněná poklice se silikonovým okrajem pro bezhlučnou manipulaci
 • Extra rezistentní nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku
 • Dvakrát tvrzený, odolný proti poškrábání, vyroben bez PFOA
 • Díky vysoké odolnosti povrchu lze použít i kovové kuchyňské náčiní
 • K přípravě choulostivých potravin i pro smažení při vysokých teplotách
 • Extrémně rychlý přenos tepla po celém povrchu nádobí
 • Spoří až 1/3 energií oproti tradičnímu nerezovému nádobí
 • Cca 6 mm silné dno, na všechny zdroje tepla kromě indukce
 • Zesílené okraje pro lepší odolnost proti nárazům
 • Navržené pro snadné vylévání bez odkapávání
 • Rukojeti ze syntetiky, pro zapékání v troubě až do 250 °C
 • Uchyceny za pomoci zapuštěné bezpečnostní mosazné vložky
 • Nádobí se velmi snadno čistí, lze jej mýt v myčce nádobí

Použité technologie a materiály

WOLL profesionální lité výrobky zastupují produkty "Made in Germany" vyrobené při nejvyšší kvalitě zpracování. Ta je během procesu výroby nádobí také průběžně kontrolována. Technologie, které společnost WOLL používá, jsou navíc šetrné vůči životnímu prostředí, mají nízké emise oxidu uhličitého. Všechno nádobí WOLL z vysoce kvalitní kultivované hliníkové slitiny je lité ručně, čímž se odlišuje od běžné anonymní tovární výroby. Pomalé ruční lití totiž předchází vzniku vzduchových kapes, které snižují kvalitu materiálu.

Na vzniklý hliníkový odlitek je naneseno ještě několik vrstev pro vyšší nepřilnavost a odolnost nádobí. Předtím však dochází k několikanásobnému zbrušování jeho povrchu pískováním. Tělo hrnce je v dalším kroku tvrzeno částicemi titanu a vypalováno plasmovou tryskou při extrémní teplotě přesahující 20 000 °C. Nádobí je tak tvarově stálé a odolné proti mechanickému poškození. Druhá vrstva chrání proti korozi materiálu, třetí pak zajišťuje vynikající antiadhezní vlastnosti. Poslední svrchní tvrzená vrstva je nepřilnavá, dvakrát tvrzená za pomoci částic diamantu, nejtvrdšího nerostu naší planety. Pro své výjimečné vlastnosti je chráněná výrobním tajemstvím.

Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch odolá díky speciálnímu výrobnímu procesu i mytí v myčce nádobí nebo dokonce použití kovových kuchyňských nástrojů. (Pro delší životnost vašeho nádobí však doporučujeme použití šetrnějšího dřevěného nebo silikonového náčiní.) Speciálně tvrzený nepřilnavý povrch společnosti WOLL se osvědčil pro zdravé vaření s malým množstvím tuku, či případně bez něj. Je bezpečný a neobsahuje PFOA. Výsledné pokrmy jsou tak bohaté na vitamíny. Díky teplené odolnosti až do 250 °C je vhodný nejen pro choulostivé potraviny, ale i ke smažení při vysokých teplotách. Nádobí Diamond Concept plus také velmi dobře odolává teplotním šokům, lze jej dokonce prudce zahřát bez použití tuku. Díky nadstandardním nepřilnavým vlastnostem se nádobí velmi snadno čistí.

KÓD: WL918CP

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu