Produkt se už neprodává

Titanový hrnec na indukci se silikonovou vložkou Ø 28 cm Diamond Concept plus

6vrstvý materiál, s diamantovým nepřilnavým povrchem a slévací poklicí

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Inovativní systém na vaření Diamond Concept plus německé značky WOLL přináší možnosti zdravé přípravy pokrmů do vašich domácností. Tato řada špičkového titanového nádobí je vyrobena z masivního vrstveného materiálu s extra odolným nepřilnavým povrchem. Díky speciálnímu povrchu tvrzenému částicemi diamantu je nádobí ideální pro zdravé a energeticky úsporné vaření a smažení bez tuku nebo s jeho minimálním množstvím.

Použitý dvakrát tvrzený nepřilnavý povrch je odolný proti poškrábání, má excelentní nepřilnavé vlastnosti, díky kterým se také velmi snadno čistí. Bez potíží snese mytí v myčce nádobí anebo použití například i kovového kuchyňského náčiní. Silikonovou vložku z vysoce odolného materiálu lze pak použít pro více účelů najednou: vaření v páře či vodě, jako cedník, ochranu proti stříkání během vaření anebo jako podložku pod hrnec.

Jedinečná multifunkční poklice z odolného skla se silikonovým prstencem a výrazným úchytem umožňuje klasické dušení a vaření potravin. Její použití je nehlučné. Díky dostatečnému průhledu vidíte obsah hrnce, není ji tedy nutné nadzvedávat. Poklici je možné postavit nad okraj nádobí tak, že kondenzovaná voda stéká zpět do hrnce, a nikoliv na plotýnku či kuchyňskou linku. Další přidanou hodnotou nádobí Diamond Concept plus je promyšlená funkce rychlého slévání bez použití cedníku. Za pomoci poklice tak snadno a rychle scedíte vodu z uvařené rýže, těstovin či brambor. Ušetříte čas a neušpiníte si tolik nádobí.

Nádobí je opatřeno nepálivými uchy a rukojeťmi ze syntetiky, jež jsou fixovány pomocí šroubů do zapuštěné bezpečnostní mosazné vložky. Další jeho výhodou je velmi rychlý přenos tepla ode dna až po horní okraj nádobí, který zajišťuje kvalitní 8mm dno s feromagnetickým plátem. Robustní materiál také udržuje pokrm dlouho teplý. Nádobí Diamond Concept plus můžete použít na všech zdrojích tepla včetně indukce, i pro zapékání v troubě do 250 °C.

Systém na vaření Diamond Concept plus

 • Špičkové titanové nádobí pro zdravý životní styl, patentovaná výroba
 • Odlévané ručně, z jednoho kusu pro vyšší mechanickou i tepelnou odolnost
 • Kombinuje řemeslné zpracování s inovačními technologiemi
 • Robustní, tvarově stálé, určené pro každodenní použití
 • Skleněná poklice se 3 pozicemi: pro vaření, slévání a postavení nad okraj hrnce
 • Silikonový prstenec poklice umožňuje bezhlučnou manipulaci
 • Multifunkční silikonová vložka pro vaření v páře, cezení či jako podložka pod hrnec
 • Extra rezistentní nepřilnavý povrch pro zdravé vaření bez tuku
 • Dvakrát tvrzený, odolný proti poškrábání, vyroben bez PFOA
 • Díky vysoké odolnosti povrchu lze použít i kovové kuchyňské náčiní
 • K přípravě choulostivých potravin i pro smažení při vysokých teplotách
 • Cca 8 mm silné dno ze feromagnetické oceli vyráběné speciálně pro WOLL
 • Extrémně rychlý přenos tepla po celém povrchu nádobí
 • Lze použít na všech druzích tepla, ideální na indukci
 • Spoří až 1/3 energií oproti tradičnímu nerezovému nádobí
 • Zesílené okraje pro lepší odolnost proti nárazům
 • Navržené pro snadné vylévání bez odkapávání
 • Ucha a rukojeti ze syntetiky, pro zapékání v troubě až do 250 °C
 • Uchyceny za pomoci zapuštěné bezpečnostní mosazné vložky
 • Nádobí se velmi snadno čistí, lze jej mýt v myčce nádobí

Použité technologie a materiály

WOLL profesionální lité výrobky zastupují produkty "Made in Germany" vyrobené při nejvyšší kvalitě zpracování. Ta je během procesu výroby nádobí také průběžně kontrolována. Technologie, které společnost WOLL používá, jsou navíc šetrné vůči životnímu prostředí, mají nízké emise oxidu uhličitého. Všechno nádobí WOLL z vysoce kvalitní kultivované hliníkové slitiny je lité ručně, čímž se odlišuje od běžné anonymní tovární výroby. Pomalé ruční lití totiž předchází vzniku vzduchových kapes, které snižují kvalitu materiálu.

Na vzniklý hliníkový odlitek je naneseno ještě několik vrstev pro vyšší nepřilnavost a odolnost nádobí. Předtím však dochází k několikanásobnému zbrušování jeho povrchu pískováním. Tělo hrnce je v dalším kroku tvrzeno částicemi titanu a vypalováno plasmovou tryskou při extrémní teplotě přesahující 20 000 °C. Nádobí je tak tvarově stálé a odolné proti mechanickému poškození. Druhá vrstva chrání proti korozi materiálu, třetí pak zajišťuje vynikající antiadhezní vlastnosti. Poslední svrchní tvrzená vrstva je nepřilnavá, dvakrát tvrzená za pomoci částic diamantu, nejtvrdšího nerostu naší planety. Pro své výjimečné vlastnosti je chráněná výrobním tajemstvím. Unikátní metoda výroby indukčního plátu z feromagnetické oceli zajišťuje rovnost dna a rychlé a rovnoměrné zahřátí nádobí bez tepelných ztrát.

Vysoce kvalitní nepřilnavý povrch odolá díky speciálnímu výrobnímu procesu i mytí v myčce nádobí nebo dokonce použití kovových kuchyňských nástrojů. (Pro delší životnost vašeho nádobí však doporučujeme použití šetrnějšího dřevěného nebo silikonového náčiní.) Speciálně tvrzený nepřilnavý povrch společnosti WOLL se osvědčil pro zdravé vaření s malým množstvím tuku, či případně bez něj. Je bezpečný a neobsahuje PFOA. Výsledné pokrmy jsou tak bohaté na vitamíny. Díky teplené odolnosti až do 250 °C je vhodný nejen pro choulostivé potraviny, ale i ke smažení při vysokých teplotách. Nádobí Diamond Concept plus také velmi dobře odolává teplotním šokům, lze jej dokonce prudce zahřát bez použití tuku. Díky nadstandardním nepřilnavým vlastnostem se nádobí velmi snadno čistí.

KÓD: WL1281CPI

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu