Produkt se už neprodává

Termo mísa HOTPAN® 3,0 l červená

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Barevná termo mísa HOTPAN® švýcarské značky Kuhn Rikon z odolného melaminu udrží pokrm chladný či teplý po dobu až dvou hodin. Poslouží jako moderní salátová mísa, servírovací mísa či termo mísa pro systém na vaření HOTPAN®.

Vyrobena z lehkého melaminu, který je na povrchu krásně lesklý a díky možnosti výběru několika barevných provedení rozveselí vaši kuchyni barvami. Mísu lze použít v mrazáku. Snadno se čistí a pro úsporu času a energií ji lze mýt v myčce nádobí.

Kuhn Rikon je švýcarskou společností, která vytváří inovativní a vysoce funkční výrobky do kuchyně v nejvyšší kvalitě. Už více než 90 let přinášejí její designéři nová kreativní řešení, která usnadňují práci v moderní kuchyni. Kvalitu a vášeň pro vaření, které provázejí vznik produktů Kuhn Rikon, potvrzují mnohá prestižní ocenění za design. V sortimentu značky Kuhn Rikon naleznete vše potřebné do kuchyně – hrnce, pánve, nože, pomocníky do domácnosti a také nejmodernější tlakové hrnce. To vše v promyšleném a lákavém designu, různých velikostech a barvách. Kuhn Rikon nabízí to nejlepší, aby uspokojil i ty nejvyšší nároky milovníků dobrého jídla.

KÓD: KR30757

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu