Produkt se už neprodává

Teploměr do masa

tradiční zápichový teploměr

Zavolejte nám na 800 112 212 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Největší výhodou teploměru do masa Big Green Egg® je fakt, že teploměr může zůstat zapíchnutý v pečeni po celou dobu pečení. Na ciferníku jsou uvedeny doporučené vnitřní teploty pro různé druhy masa.

  • Teploměr do masa
  • Přesné monitorování teploty uvnitř masa po celou dobu pečení
  • Teplota uvedena v °C i °F

Big Green Egg® je svým unikátním designem snadno identifikovatelný. Na zahradě, kde zelené vejce zahlédnete, se s jistotou griluje po celý rok. Japonská tradiční hliněná pec kamado se stala zřejmou inspirací, výrobní moderní technologie a moderní materiály zase podmínkou toho, že mohlo vzniknout něco tak unikátního. Keramika té nejvyšší kvality vyvinutá technologiemi NASA může díky svým nepřekonatelným izolačním vlastnostem přinášet hvězdné chuťové zážitky. Gril můžete roztopit až 100.000krát bez jakékoliv ztráty kvality. Doživotní záruka na keramický materiál vás přesvědčí, že investice do produktu s dlouhou tradicí a skvělou pověstí, stojí za to.

S praktickými doplňky a příslušenstvím vytěžíte ze všech ingrediencí to nejlepší. Více příslušenství znamená více možností, potažmo více zábavy a gastronomických zážitků. Dostat z grilu BGE maximum se stane neutuchající výzvou. Spolehlivým způsobem, jak dosáhnout gurmánského vrcholu je vhodný výběr příslušenství, jehož volba je čistě ve vaší režii. Začněte s tím, co je pro vás nepostradatelné a pak rozšiřte svou výbavu o speciály, kterými oslníte jako nefalšovaný EGGmaster.

I když se možná zdá, že na EGGu již není co vylepšovat. Tým vývojářů a expertů značky neusíná na vavřínech a neúnavně pracuje na dalších inovacích.

KÓD: BG100016

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu