Akce
-22 %

Produkt se už neprodává

Taška na toaletní potřeby velká grey CRAFT

Zavolejte nám na +420 725 434 900 nebo napište, poradíme vám.

Popis produktu

Taška na toaletní potřeby CRAFT je vyrobena v unikátním designu z kvalitní plsti s polyuretanovými prvky. Taška je snadno omyvatelná a je určená na veškeré drobné nezbytnosti každé ženy nebo muže. Neobvyklá kombinace materiálů vypadá jedinečně a padne do oka opravdu každému. Taštička je opatřena uchem k snadnému přenosu a zavírá se pomocí zipu.

  • Taška na toaletní potřeby z kvalitní plsti s polyuretanovými prvky
  • Unikátní design
  • Pevná a snadno omyvatelná plsť
  • Na veškeré kosmetické nezbytnosti žen, ale i mužů
  • Přirozený vzhled s otiskem severského designu

Série CRAFT dánské značky ZONE je jemná unikátní série z imitace kůže a plsti. Doplňky pomohou prostoru stát se jedinečným a uvolněným a vzbuzují příjemnou domácí atmosféru. Součástí CRAFT série jsou koše na pečivo, ovoce nebo třeba vařená vejce. Podložky jsou potom určeny pod talíře nebo na odkládání různých předmětů. Podložky snadno udržíte čisté pomocí vlhkého hadříku. V neposlední řadě jsou součástí série toaletní nezbytnosti v podobě tašek na toaletní potřeby nebo třeba úložné koupelnové koše. Série je navržena designérem Tobiasem Jacobsnem, jehož rodina se věnuje unikátnímu designu doplňků po generace.

Dánská společnost ZONE se vrací na trh a je v mnohem lepší formě než kdy jindy. Její „DNA“ prošla za posledních 12 měsíců naprostou revitalizací. Designově do detailu promyšlené produkty jdou ruku v ruce s životním stylem a potřebami dnešního spotřebitele. Produkty, pod kterými jsou podepsáni mladí nadaní designéři, již získaly řadu ocenění v domácím i mezinárodním prostředí, jako například nejinovativnější produkt na mezinárodním veletrhu Maison & Objet v Paříži, Formland News Audience Award na veletrhu Designland a v neposlední řadě prestižní ocenění Red Dot Award – největší designová soutěž na světě. Společnost ZONE nemá strach z inovací a je oprávněně velmi ambiciózní. Všechny produkty mají nadčasový vzhled a svými materiály, barvou i vzhledem se zařadily ke světové špičce. Produkty jsou nejen designově dotažené k dokonalosti, jsou také praktické, plně funkční, jednoduché a vaše domácnost se tak stane vzdušnějším a modernějším prostorem k bydlení.

KÓD: ZO361085

Zobrazit celý popis produktuSkrýt celý popis produktu